facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Dainų progimnazijos 1e klasės pirmokėliai, vyko į Šiaulių miesto viešosios bibliotekos „Aido“ filialą, kur dalyvavo atviroje, netradicinėje, integruotoje pamokoje „Augu domėdamasis gyvūnais“. Pamoką vedė mokytojai Inga Petrukonienė ir Mantas Babrauskas. Į pamoką susirinko gausus stebėtojų būrys: mokinių tėveliai, mokytojai ir bibliotekos bendruomenė. Jie ne tik stebėjo, bet ir aktyviai dalyvavo visos pamokos metu. Pamoka prasidėjo nuo pelyčių gyvenimo aptarimo, kurias narvelyje atsinešė 1e  klasės mokinys Vėjas Zakaras. Jis mielai dalijosi savo patirtimi kaip auginti ir prižiūrėti gyvūnėlius.  

Pamokoje mokinukai  domėjosi tiek laukinių, tiek naminių gyvūnų gyvenimo sąlygomis, auginimo galimybėmis, mityba. Jie sužinojo, kaip gyvūnai elgiasi gamtoje, kokioje aplinkoje jiems  būna gera. Atliko įvairias mokytojų kurtas interaktyvias užduotis,  diskutavo apie pagarbos, meilės, draugiškumo  vertybes.  Žmonių  sukeliamus džiaugsmus ir pavojus. Aktyviai pasisakė už pagalbą ir meilę gyvūnams.

Netradicinė aplinka skatino domėtis knygutėmis, kuriose rašoma apie gyvūnus.  Pirmokėliai supažindinti su gausia literatūra apie gyvūnus. Iš bibliotekos vedėjos  Zitos Rugaitienės gavo elektroninius skaitytojo pažymėjimus, leidžiančius domėtis gyvūnais, skaityti knygutes  bibliotekoje ištisus metus. Be to mokinukai bibliotekoje paruošė savo piešinių parodėlę, kurią visi apžiūrėjo.

Mokinukai, kupini naujų patyrimų, susidomėję skaitymo galimybėmis, visada jaus pagarbą ir meilę gyvūnams.

Į viršų