Kuršėnų meno mokyklos dailės specialybės 3 klasės keturios mokinės dalyvavo tarptautiniame vaikų piešinių konkurse ,,Lidice 2021“ Čekijoje, konkurso tema – „Robotas ir dirbtinis intelektas“.

Nuotolinio darbo sąlygomis buvo sukurti įspūdingi mišrių technikų darbai: Andželikos Iljičiovaitės  ,,Dirbtinis intelektas ir miestų infrastruktūra“, Ovidijos Cirtautės ,,Dirbtinis intelektas ir žemdirbystė“, Milvydės Kaminskaitės ,,Dirbtinis intelektas ir Covid 19“, Beatričės Smilgytės ,,Dirbtinis intelektas ir klimato kaita“. Visų mokinių mokytoja dailės specialybės mokytoja – metodininkė Indira Zebčiukienė.

Į 49-ąjį tarptautinį konkursą buvo atsiųstą 11 213 kūrybiniai darbai iš 72 pasaulio šalių. Vertinimo komisija išrinko 945 konkurso nugalėtojus. Tarp jų – ir Ovidijos Cirtautės kūrybinis darbas. Liepos 1 d. „Lidice“ galerijoje atidaroma visų apdovanotų darbų paroda. Apdovanojimai konkurso dalyviams pasaulyje bus išdalyti bendradarbiaujant su Čekijos ambasadomis ir konsulatais per 2021 metų rudenį-žiemą.

Į viršų