facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Laisvės gynėjų dienos 30-mečiui skirtą nacionalinį mokinių piešinių konkursą „Mes užaugome laisvi“ organizavo  Lietuvos  mokinių  neformaliojo  švietimo centras, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Dailės mokytojų asociacija.  Konkursu siekta padėti jaunajai kartai suvokti laisvės vertę, pažinti ir pasirinkta menine raiška atspindėti praeities ir dabarties sąsajas.

Iš įvairių šalies ugdymo įstaigų buvo pristatyta 4500  darbų, kurie vertinti trijose – 7–10 metų, 11–14 metų ir 15–18 metų – mokinių amžiaus grupėse.

Profesionalių dailininkų ir dailės mokytojų komisija išrinko ir suformavo  60 darbų parodos kolekciją. Tai pat išrinko po 5 laureatus iš kiekvienos amžiaus grupės, kuriems skirti laureatų diplomai bei padėkos raštai, informuoja dailės mokytoja Indira Zebčiukienė.

Sausio 4–18 d. LR Seimo II rūmų parodų galerijoje pristatomoje nacionalinio mokinių piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“  geriausių darbų  parodoje ne tik trys darbai iš Kuršėnų meno mokyklos, bet ir dviejų  darbų autoriai tapo laureatais. Tai Lukas Muchtarovas (14 m.), sukūręs ,,Užaugome laisvi turėti nuomonę“ ir Kristupas Šimkus (15 m.), nutapęs kūrybinį darbą ,,Mes užaugome“. Godos Plaušinaitytės (13 m.) darbas ,,Atmintyje-Laisvės gynėjai“ eksponuojamas  parodoje.

Į viršų