facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla sutiko svečius iš Turkijos, Italijos, Portugalijos, Rumunijos ir Bulgarijos. Visą savaitę veiklų verpetan įsukti darbavosi ir pramogavo užsieniečiai ir lietuviai kartu – 16 mokytojų ir 23 moksleiviai svečiai kartu su mūsų mokyklos moksleivių ir mokytojų komanda, praneša Rasa Sidabrienė.

Projekto ,,I Have The Power“ idėja – įtraukusis ugdymas. Tai mokymasis visiems kartu, dėmesys kiekvienam vaikui, mokykla, kurioje gera visiems. Mokiniai, turintys ugdymosi ar bendravimo sunkumų, randa sau draugą / pagalbininką, vadinamą ,,angelu“, kurio lydimi, įsitraukia į įvairias veiklas.

Šio susitikimo tema – istorijos, pasakojimai ir bendravimas su gyvūnais. Bendrauta anglų kalba, turėta galimybė susipažinti su kultūriniu paveldu aplankant istorinius ir architektūrinius paminklus bei dalyvauti įvairiose edukacijose. Projekto dalyvės šalys pristatė savo namų darbus – literatūros kūrinius: pasaką, padavimą ar legendą, iliustruotus devyniais vaikų piešiniais. Moksleiviai komandose darbavosi prisimindami ir sudėliodami vieni kitų literatūros kūrinių eigą piešiniais.

Moksleiviai Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos edukaciniuose užsiėmimuose kūrė literatūrines istorijas, iliustravo jas, darbavosi robotikos užsiėmimuose ir keliavo virtualioje tikrovėje su ,,stebuklingais“ akiniais. Fotografijos muziejuje kūrė nuotraukas be fotoaparato, o mokykloje – elektronines knygas ir pristatymus skaidrėse, pasakodami savo nuotykius Naisiuose, Kurtuvėnų regioninio parko edukacinėse pamokose. Patirtis jodinėjant žirgais Kurtuvėnuose, žavintis delfinų pasirodymas ir jūrų muziejaus edukacija, Nidos kopų grožis – viskas dar ilgai išliks svečių atmintyje.

Į viršų