facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Ragainės progimnazijos bendruomenė iš ryto rinkosi į sutartą vietą Kurtuvėnuose. 70  žmonių grupė patraukė link Jautmalkės. Ragainiškiai jautėsi saugiai, žingsniuodami  pažliugusiais, o vietomis slidžiais miško keliais, nes juos vedė  Žemaitijos skautų organizacijos Šv. Jurgio skautų draugovės draugininkas Giedrius Girdvainis, kuris šiuos kelius takelius jau išvaikščiojęs daugybę kartų.

Kas sugebėjo užmiršti žygiui ne visai palankaus oro keliamus nepatogumus,  galėjo pasigrožėti nuostabia, žiemoti besiruošiančia gamta. 8 km  maršrutas: Kurtuvėnai–Jautmalkė–Laisvučiai–Kurtuvėnai  neprailgo. Žygeiviai buvo ištvermingi,  šypsenos nedingo nuo veidų, vieni kitiems tiesė pagalbos ranką, kai reikėjo lipti į slidoką įkalnę ar leistis nuo jos.

Žygio iniciatorė mokyklos direktorė Dinara Vitkuvienė,  propoguojanti sveiką gyvenimo būdą, visiems buvo pavyzdys, kad nežiūrint nepalankių aplinkybių, reikia siekti užsibrėžto tikslo.

Visi pasiekė finišą, kur laukė mokytoja Sigita su karšta  mėtų, surinktų iš savo sodo, arbata ir medumi.

Šis ragainiškių  žygis buvo pirmas, bet ne paskutinis. Viena iš mokyklos prioritetinių vertybių – sveikata. Aktyvus poilsis gamtoje – pats geriausias būdas jai stiprinti.

Į viršų