facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių miesto savivaldybės Viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale vyko aktyvios „Šeimų žaidynės“. Pirmą kartą Šiauliuose vykęs renginys gausiai subūrė šeimas su mažamečiais vaikais, norinčias ne tik išbandyti savo žinias ir jėgas įvairiose srityse (mokslo, literatūros, gamtos ir kt.), bet ir smagiai, turiningai praleisti savaitgalio popietę.

Dalyviai buvo sugrupuoti po 5 komandas ir paskirstyti keturiose erdvėse (Šeimų erdvėje, Užsienio kalbų mokymosi centre, Kompiuterių klasėje ir Komiksų centre), kur jų laukė skirtingos užduotys. Komandos, atlikusios užduotį vienoje erdvėje, turėjo keliauti į kitą erdvę, kur jau laukė nauja užduotis. Žaidynėse šeimos iš viso turėjo įveikti 4 užduotis – atsakyti į 2 viktorinų klausimus, sudėlioti komiksą ir įveikti labirintą bei sužaisti kompiuterinį boulingą. Buvo skelbiamos 5 laimėjusios šeimos, kurios gavo diplomus ir kuprines su prizais. Visgi tuščiomis neliko ir likusios komandos.

Siekiant pradžiuginti ir padėkoti už dalyvavimą „Šeimų žaidynėse“ kiekvienai dalyvavusiai šeimai buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Labiausiai džiugina tai, kad Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos suorganizuotas renginys „Šeimų žaidynės“ sukvietė šeimas, kurios galėjo smagiai, kaip viena komanda, leisti laiką kartu. Renginio metu netrūko šypsenų, juoko, geros proto mankštelės ir gerų emocijų.

„Džiaugiamės, kad galėjome dalyvauti tokiame įdomiame renginyje.“ „Buvo labai įdomu, smagiai praleidome laiką.“ „Norėtume dar kartą sudalyvauti.“  Štai tokie atsiliepimai skambėjo iš dalyvių lūpų pasibaigus renginiui. Ir tėveliai, ir vaikai džiaugėsi, galėdami leisti laisvalaikį visi kartu.

Į viršų