facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

,,Kūryba – tai neatsiejama mano sielos dalis, kuri suteikia džiaugsmo ir leidžia patirti tikros laimės akimirkas“, – sako technologijų mokytoja Živilė Staškauskienė, pristatydama Lieporių gimnazijos bendruomenei pirmąją savo tapybos parodą ,,Lengvai“, praneša  mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė.

Mokytojos kūryba išsiskiria augaline tematika. Pienių pūkai – jos išskirtinumo ženklas. Nuo vaikystės besidominti gamta mokytoja pastebi kiekvieną jos niuansą ir, kai nupiešia pūką, nori toliau tapyti ir peizažą, o kai padarai darbą, atrodo, kad įveikei save.  Būdama gamtoje ji pamato kokią detalę – spindulį, rūką – ir jau galvoja, kaip perteikti, interpretuoti. Parodos autorės ,,arkliukai“ yra sangvinas, pieštukas ir pastelė.

Gimnazijos trečiojo aukšto sienas papuošė pirmokų, atvykusių mokytis iš Gegužių progimnazijos, kryptingo meninio (dailės) ugdymo programos III-IV lygio baigimo kūrybinių darbų paroda. Lieporių gimnazijoje išsisklaidę po skirtingas klases, jie susivienijo ir surengė savo darbų parodą. Net penkiolika mokinių pristatė savo kūrybos darbus: V. Montvydaitė,  A. Simonavičiūtė, R. Saudargytė, R. Griauslytė, U. Klimčiukaitė, G. Uscilaitė, G. Turčinskaitė, M. Pivoriūnaitė, A. Bartašiūnaitė, G. Kukanauskaitė, M. Norvilaitė, M. Grebenis, K. Lemežytė, A. Krupeninkaitė, E. Stanislovėnas.

Į viršų