facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Kiekvienas žmogus gyvenime ieško veiklos, kuri labiausiai atitiktų jo prigimtį – vieni siekia mokslo aukštumų, kiti bando įminti meno paslaptis ar siekia sportinių pergalių. Sportininkai – ypatingi žmonės. Jie atkaklūs, energingi, užsispyrę, kantriai einantys link  savo tikslo. Sportuojantiems gimnazistams tenka dviguba atsakomybė – neapleisti mokslų ir užsiimti mėgstama veikla, kuriai reikia ir jėgų, ir laiko. „Romuvos“ gimnazijoje vyko Padėkos renginys „Romuvos garbė 2018. Sportas“, kuriame buvo apdovanojami gimnazijos sportininkai ir sporto kolektyvai, 2017–2018 mokslo metais savo sporto šakose pasiekę džiuginančių rezultatų. Nuostabu tai, kad jaunuosius sportininkus ugdo tik dvi mokytojos – Angelina Burdinienė ir Danguolė Gaubienė , bet gimnazistų sportinė veiklos spektras labai įvairus – merginų salės futbolas, vaikinų ir merginų tinklinis, vaikinų krepšinis, stalo tenisas, sportinės estafetės, turizmas, orientavimosi sportas. Tai rodo šių dviejų mokytojų gebėjimą įžvelgti mokinių tinkamumą vienai ar kitai sporto šakai, gebėjimą motyvuoti, uždegti jaunus žmones sportinei kovai. Ir tą jauną sportinį užsidegimą vainikuoja pergalės.

Tą iškilmingą vakarą, kurį vedė gimnazijos Metų mokytoja Gitana Trinkaitė ir abiturientas Edvardas Šimkevičius, aidint ,,Romuvos“ orkestro fanfaroms, atsiimti apdovanojimų raudonu kilimu žengė jaunieji gimnazijos sportininkai. Gimnazijos direktorius Vytautas Giedraitis dėkojo jaunus sporto talentus ugdančioms kūno kultūros mokytojoms, jauniesiems sportininkams už jų atkalumą siekiant pergalių, mokinių tėveliams už tai, kad palaiko savo vaikus, kad sudaro jiems sąlygas realizuoti savo jaunatvišką potencialą prasmingoje veikoje.

Viso renginio metu skambėjo muzika, dainos, susirinkusius iškilmingo vakaro svečius džiugino šokėjos.

Gimnazijos bendruomenė sulaukė dar vieno džiaugsmingo įvykio – atidaryta nauja A.Sireikos vardo gimnazijos krepšinio aikštelė. Džiugu, kad krepšinio aikštelės atidarymas sutapo su A.Sireikos gimtadieniu. Žymaus krepšinio trenerio, „Romuvos“ gimnazijos sporto globėjo, Šiaulių miesto garbės piliečio A. Sireikos dukra Toma ir sūnus Arnoldas baigė „Romuvos“ gimnaziją, čia  kasmet vyksta tradicinis A. Sireikos krepšinio taurės turnyras, kurį globoja ir apdovanojimus nugalėtojams įteikia pats A. Sireika. Saulėtą gegužės popietę sulaukėme daug svečių.

Po abituriento Pauliaus Užgalio sudainuoto „Ilgiausių metų“ posmo, skirto A. Sireikai, prasidėjo gražus renginys. Visi garbingi svečiai negailėjo sveikinimų ir linkėjimų „Romuvos“ gimnazijai, kuri jauniesiems gimnazistams atvėrė dar vieną kokybišką erdvę sportuoti, prasmingai praleisti laisvalaikį. Visi svečiai išbandė naujosios krepšinio aikštelės lankus – metė po vieną kartą iš skirtingų aikštelės vietų, bet krepšys simboliškai atsivėrė tik aikštelės vardo savininkui – A. Sireikai. Gimnazistai sužaidė pirmąsias trumpas rungtynes. Žiūrovus gražiu pasirodymu džiugino į svečius atvykusios Šiaulių krepšinio komandos „Šiauliai“ šokėjos. Viena iš jų – romuvietė Svajūnė Emilija Kačenauskaitė. Naujos „Romuvos“ gimnazijos A. Sireikos vardo krepšinio aikštelės atidarymas – dar vienas gražus įrodymas, jog bendri gimnazijos ir miesto planai turi vieną tikslą – sudaryti kuo geresnes ugdymosi ir lavinimosi sąlygas jaunam žmogui Šiauliuose.

Į viršų