facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

„Romuvos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto progimnazijų 5 klasių mokinių integruota istorijos ir informacinių technologijų edukacinė viktorina „Lietuvos 100-metis praeityje ir kompiuteryje“, kurios tikslas ne tik paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, bet ir ugdyti mokinių pilietiškumą, informacinę ir technologinę kompetencijas.

Renginį sveikinimo žodžiais ir geriausiais linkėjimais komandoms nugalėti pradėjo progimnazijos direktorė S. Prazauskienė, vokalinis ansamblis „Lašeliai“, vadovaujamas muzikos mokytojos A. Kardašienės.

Susirinkusios 5 klasių mokinių komandos iš Gytarių, Dainų, Gegužių, Ragainės, Rėkyvos, „Juventos“, „Romuvos“ progimnazijų, atlikdamos interaktyvias istorijos ir informacinių technologijų užduotis, rungėsi dėl šauniausios komandos vardo.

Po įtemptos kovos pirmą vietą iškovojo Gytarių progimnazijos mokinių komanda, antrieji buvo Gegužių progimnazijos dalyviai, trečia vieta atiteko „Juventos“ progimnazijos komandai. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais, padėkomis ir saldžiomis dovanomis.

Renginio sumanytojos, istorijos mokytoja V. Samuilytė ir informacinių technologijų mokytoja R. Nemanienė, džiaugėsi, kad integruota istorijos ir informacinių technologijų edukacinė viktorina „ Lietuvos 100-metis praeityje ir kompiuteryje“ yra puikus pavyzdys, kaip galima skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, panaudojant informacines technologijas.

Į viršų