facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Antrus metus iš eilės Šiaulių miesto mokyklų mokytojai susirenka į Juliaus Janonio gimnaziją aktyviai praleisti popietę, išbandyti savo jėgas netradicinėse sportinėse veiklose, pasidalyti gerąja darbo patirtimi. Vasario 1 dieną Šiaulių miesto mokytojų žaidynėse, kurias organizavo Juliaus Janonio gimnazijos kūno kultūros mokytojai E. Gedgaudas ir L. Gudaitė, dalyvavo dešimt komandų: Sanatorinės mokyklos, Gytarių, „Juventos“, Salduvės, „Rasos“, Vinco Kudirkos progimnazijų,  Lieporių, Didždvario, Juliaus Janonio, Šiaulių universiteto gimnazijų komandos. Mūsų gimnazijos mokytojai Danutė Kratukienė, Jolanta Jančiauskaitė, Neringa Alasauskienė ir Vaidas Jankevičius buvo nusiteikę aktyviai ir vieningai dalyvauti visose rungtyse.

Komandos savo jėgas išbandė „orientavimosi sprintas salėje“, smiginio ir „twix ledinukai“ rungtyse, pasitikrino vikrumą ir koordinaciją „badmintono porų“ rungtyje. Daugiausiai jėgų pareikalavo ir puikių emocijų suteikė „kokteilio“ rungtis. Buvo smagu, stipru, vieninga. Nugalėtojų taurę ir medalius iškovojo Šiaulių universiteto gimnazijos komanda. Antrosios vietos medaliais ir taure džiaugėsi Lieporių gimnazijos komanda, o trečios vietos medaliai buvo užkabinti „Rasos“ progimnazijos komandai. Visoms žaidynių komandoms įteikti Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos įsteigti prizai. Džiaugiamės ir kartu dėkojame Juliaus Janonio gimnazijos sporto komiteto komandai: gimnazistams Edgarui, Martynai, Kamilei, Godai,  Dorotėjai, Beatričei, Arnui, Gabrieliui, Emilei, Ūlai, Faustinai. Ši puiki komanda visų žaidynių metu gelbėjo organizuojant, teisėjaujant, sprendžiant iškilusius klausimus.

 Pergalės džiaugsmas, varžymasis, emocijos, draugiška pagalba komandos nariui – visa tai mokytojai mato perteikdami žinias mokiniams. Šį kartą mokytojai patys galėjo įvertinti save įvairiose situacijose, pasijusti mokiniais.

Į viršų