facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-01-11 36

„Romuvos“ gimnazijoje vyko respublikinė metodinė-praktinė anglų kalbos mokytojų konferencija „Efektyvus anglų kalbos mokymas ir mokymasis“.
„Romuvos“ gimnazijos archyvo nuotr.

„Romuvos“ gimnazijoje vyko respublikinė metodinė-praktinė anglų kalbos mokytojų konferencija „Efektyvus anglų kalbos mokymas ir mokymasis“, kurią organizavo „Romuvos“ gimnazija kartu su Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centru bei  Šiaulių anglų kalbos mokytojų asociacija (ŠETA). Pagrindinis šios konferencijos tikslas - pasidalyti patirtimi apie efektyvius anglų kalbos mokymo būdus ir metodus bei domėtis anglų kalbos ugdymo turinio ir organizavimo permainomis. Iš  šiomis dienomis labai svarbių aktualijų, kurios buvo akcentuojamos šioje konferencijoje, galima būtų paminėti kūrybiškumą ir technologines inovacijas mokantis kalbų, sėkmingos pamokos organizavimo principus, formas ir įgyvendinimo būdus, integruotą dalyko ir anglų kalbos mokymą.
Daugiau nei 70 anglų kalbos mokytojų iš visos Lietuvos rado laiko ir noro domėtis ugdymo naujovėmis, dalytis patirtimi, diskutuoti siekiant labai aiškaus ir bendro tikslo – aukštesnės mokymo ir mokymosi kokybės, kuri glaudžiai susijusi su ugdymosi motyvacija bei noru mokytis ir tobulėti.
Konferencijoje dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos atstovė, LAKMOS prezidentė, Oksfordo leidyklos atstovė Baltijos šalims, LCC tarptautinio universiteto dėstytoja Gretchen Ketner ir kiti anglų kalbos specialistai.
Net 4 „Romuvos“ gimnazijos anglų kalbos mokytojos konferencijos dalyviams vedė praktinius užsiėmimus: Diana Nemeikienė - „Teaching and Learning through Project Work“, Virginija Latožienė - „Using Video in Teaching English: from Video Viewing to Video Production“, Irma Adomavičienė - „Video and Multimedia are a Proven, Effective Tool to Enhance the Learning Experiences“ ir Ernesta Kazlauskienė - „Teaching and Learning English Using Sanako 1200 Software“.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų