facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-02-05 05

Naktį į penktadienį Šiaulių profesinio rengimo centre vyko tradicinis prevencinis renginys „Naktinis krepšinis 2013“.
Šiaulių PRC archyvo nuotr.


Naktį į penktadienį Šiaulių profesinio rengimo centre vyko tradicinis prevencinis renginys „Naktinis krepšinis 2013“.Renginio svečiai buvo Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės komandos.
Bandant atrasti naujų prevencijos formų, prieš septynerius metus kilo mintis mokinius, gyvenančius Šiaulių profesinio rengimo centro bendrabučiuose ir sunkiai randančius, kur pigiai ir įdomiai praleisti laisvalaikį, pakviesti į renginį, kuriame jie nesijaustų vieniši, neturėtų kada styroti prie kompiuterio, nuobodžiauti, o ir „gatvių šlifuoti“ jiems niekas neleistų. Taip Šiaulių profesinio rengimo centre atsirado naujas prevencinis renginys „Naktinis krepšinis“.
Šiais metais šis renginys vyko jau septintą kartą. Sausio 31 vakarą prasidėjusiame dvylikos valandų sporto maratone jėgas išbandė įvairiausių sporto šakų atstovai: renginys prasidėjo Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Šiaulių profesinio rengimo centro vaikinų komandų krepšinio varžybomis (66:83), iki pat ryto vyko merginų ir vaikinų krepšinio varžybos 3x3, jėgas buvo galima išbandyti baudų ir tritaškių metimo, stalo teniso, šaškių ir šachmatų žaidimų, šaudymo, smiginio, svarsčių kilnojimo, rankų lenkimo rungtyse, buvo siekiama įvairių sporto rekordų, parodomąsias programas demonstravo jėgos trikovės ir bokso būrelių nariai.
Jėgas atgauti sportininkams ir sirgaliams padėjo ne tik dailės terapijos užsiėmimai, prevencinių filmų programa, bet ir karšti naktipiečiai. Gerą nuotaiką visiems dovanojo Šiaulių profesinio rengimo centro šokių grupių „X“ ir „Era“ šokėjai, renginių organizatorių būrelio nariai, kovinę dvasią palaikė Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės komanda.

Rungtynių rezultatai
Merginų krepšinio varžybos 3x3:
(1 pogrupis) I vieta – Prekybos ir verslo skyriaus pirma komanda, II vieta – Buitinių paslaugų skyriaus antra komanda, III vieta – Elektronikos ir administravimo skyriaus antra komanda;
(2 pogrupis) I vieta – Buitinių paslaugų skyriaus pirma komanda, II vieta – Elektronikos ir administravimo skyriaus pirma komanda, III vieta – Prekybos ir verslo skyriaus antra komanda.
Vaikinų krepšinio varžybos 3x3:
(1 pogrupis) I vieta – Mechanikos sektoriaus 1-a komanda, II vieta – Technologijų skyriaus 3-ia komanda, III vieta – Statybos sektoriaus 2-a komanda.
(2 pogrupis) I vieta – Buitinių paslaugų skyriaus 2-a komanda, II vieta – Prekybos ir verslo skyriaus 3-ia komanda, III vieta – Technologijų skyriaus 1-a komanda;
(3 pogrupis) I vieta – Elektronikos ir administravimo skyriaus 1-a komanda, II vieta – Technologijų skyriaus 2-a komanda, III vieta – Buitinių paslaugų skyriaus 3-ia komanda;
(4 pogrupis) I vieta – Mechanikos sektoriaus 2-a komanda, II vieta Statybos sektoriaus 1-a komanda, III vieta – Elektronikos ir administravimo skyriaus 3-ia komanda;
(5 pogrupis) I vieta – Prekybos ir verslo skyriaus 1-a komanda, II vieta – Statybos sektoriaus 3-ia komanda, III vieta – Elektronikos ir administravimo skyriaus 2-a komanda;
(6 pogrupis) I vieta – Buitinių paslaugų skyriaus 1-a komanda, II vieta – Mechanikos sektoriaus 3-ia komanda, III vieta – Prekybos ir verslo skyriaus 2-a komanda.
Merginų baudų metimo varžybos: I vieta – Gintarė Tomkevičiūtė, II vieta – Jurgita Griciūtė, III vieta – Viktorija Kavaliauskaitė.
Vaikinų baudų metimo varžybos: I vieta – Tomas Buivydas, II vieta – Denisas Sorokinas, III vieta – Aurelijus Olišauskas.
Merginų tritaškių metimo varžybos: I vieta – Gintarė Tomkevičiūtė, II vieta – Jurgita Griciūtė, III vieta – Živilė Augytė.
Vaikinų tritaškių metimo varžybos: I vieta – Edvinas Dakanis, II vieta – Mantas Kazlauskas, III vieta – Evaldas Varanavičius.
Vaikinų svarsčių kilnojimo varžybos (iki 65 kg): I vieta – Jordanas Klišauskas, II vieta – Algirdas Brazauskas, III vieta – Nerijus Janeliūnas.
Vaikinų svarsčio kilnojimo varžybos (iki 70 kg): I vieta – Justas Navickas.
Vaikinų svarsčio kilnojimo varžybos (iki 75 kg): I vieta – Deividas Jaseckis.
Vaikinų svarsčių kilnojimo varžybos (iki 80 kg): I vieta – Tadas Voroničas, II vieta – Kornelijus Savickas, III vieta – Rolandas Gudas.
Vaikinų svarsčio kilnojimo varžybos (virš 80 kg): I vieta – Nerijus Pamedytis, II vieta – Andrius Šilkūnas, III vieta – Aurimas Baukus.
Merginų smiginio varžybos: I vieta – Vitalija Gruzdaitė, II vieta – Dovilė Katilevičiūtė, III vieta – Laura Koveraitė.
Vaikinų smiginio varžybos: I vieta – Almantas Barauskas, II vieta – Deivydas Stulga, III vieta – Ričardas Jurgaitis.
Merginų šachmatų žaidimo varžybos: I vieta – Kristina Adomavičiūtė, II vieta – Laura Koveraitė.
Vaikinų šachmatų žaidimo varžybos: I vieta – Vincas Ralys, II vieta – Almantas Barauskas, III vieta – Martynas Jevarauskas.
Merginų šaškių žaidimo varžybos: I vieta – Laura Koveraitė, II vieta – Gintarė Rūtaitė, III vieta – Indrė Dumskytė.
Vaikinų šaškių žaidimo varžybos: I vieta – Mindaugas Mudingis, II vieta – Almantas Barauskas, III vieta – Vincas Ralys.
Merginų stalo teniso varžybos: I vieta – Gintarė Molotokaitė, II vieta – Kornelija Paulauskaitė, III vieta – Indrė Dumskytė.
Vaikinų stalo teniso varžybos: I vieta – Gytis Vaitekaitis, II vieta – Simonas Morkevičius, III vieta – Martynas Andrijaitis.
Merginų šaudymo varžybos: I vieta – Sonata Vančauskienė, II vieta – Rūta Broneikaitė, III vieta – Gintarė Molotokaitė.
Vaikinų šaudymo varžybos: I vieta – Karolis Tamkus, II vieta – Giedrius Vaškevičius, III vieta – Nerijus Joneliūnas.
Merginų rankų lenkimo varžybos: I vieta – Santana Vencevičiūtė, II vieta – Rasa Pociūtė, III vieta – Iveta Brazdžionytė.
Vaikinų rankų lenkimo varžybos: I vieta – Justinas Navickas, II vieta – Aivaras Andriušėnas, III vieta – Edvinas Pocius.
Pasiekti rekordai:
- šokinėjimo su šokdyne per vieną minutę (180 kartų) – Andželika Tamošaitytė,
- atsispaudimų per vieną minutę (98 kartai) – Mantvydas Stravinskas,
- muselės mušinėjimas su badmintono rakete (47 kartai) – Simona Mėžinytė,
- kamuoliuko mušinėjimas su stalo teniso rakete (804 kartai) – Andrius Šilkūnas,
- prisitraukimų per vieną minutę (27 kartai) – Aivaras Andriušėnas,
- stovėjimo ant vienos kojos (2 valandos 6 minutės) – Andrius Sari,
- merginų atsilenkimai per 60 sekundžių (52 kartai) – Eglė Daračiūtė,
- vaikinų atsilenkimai per 60 sekundžių (67 kartai) – Rolandas Gudas,
- kamuolio sukimas ant piršto (5 minutės) – Mantvydas Stravinskas,
- bėgimas su kamuoliu iki žymos (1,72 s) – Egidijus Povilaitis.
(Nepavyko pagerinti vieno praėjusių metų rekordo – pritūpimai per vieną minutę (72 kartai) – Domas Beinoravičius).

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų