facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2012-12-13 13

Gimnazijoje vyko protų mūšis, skirtas Pasaulinei AIDS dienai.
IV mokinys Vytautas Šileika debiutavo JJG protų kovose su savo teminiais klausimais „Viskas apie kiną“.
Juliaus Janonio gimnazijos archyvo nuotr.

Jau antrus metus mūsų gimnazijoje organizuojamos „Protų mūšių“ kovos, į kurias susirenka azartiškasis Juliaus Janonio gimnazijos pirmųjų–ketvirtųjų klasių jaunimas, informuoja geografijos mokytoja Gitana Kazimieraitienė. Tai tradiciškai kas dvi savaitės vykstantis renginys, į kurį gimnazistai ateina neraginami – čia jų laukia puikus laikas su klasės draugais ir bendraamžiais. Žaidimą mūsų mokykloje veda visur esantis ir spėjantis Eligijus Mėlenis, jam padeda Beata Kaselytė. Daug jėgų ir laiko organizuojant protų kovas atiduoda istorijos mokytoja Elvyra Rickevičiūtė ir geografijos mokytoja Gitana Kazimieraitienė, klubas „Žemės draugai“.
Neseniai prie organizatorių prisijungė ir Vytautas Šileika, kuris puikiai debiutavo su savo tema „Viskas apie kiną“. Salė plojimais įvertino įdomius Vytauto sukurtus klausimus.
Minint Pasaulinę AIDS dieną, gimnazistai sprendė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro atsiųstas užduotis. Šio renginio metu skambėjo šūkis: AIDS – geriau žinoti!, o vadinamuosius protų mūšius surengė pusketvirto šimto šalies bendruomenių, kur žaidimas subūrė tūkstančius mokinių ir jų tėvų, pedagogų.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų