facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-01-15 27

Sausio 11-osios rytą dainos „Laisvė“ akordai šalkauskiečius pakvietė į tradicinę pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“.
Stasio Šalkauskio gimnazijos archyvo nuotr.

Sausio 11-osios rytą dainos „Laisvė“ akordai šalkauskiečius pakvietė į tradicinę pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti.
Lygiai aštuntą valandą gimnazijoje užgeso šviesos ir buvo įžiebtos žvakutės. Klasėse vyravo rimtis ir susikaupimas. Tą pačią dieną I ir II klasių mokiniai dalyvavo atminimo popietėje „Aš - tavo Laisvė...“, kurią daina „Lopšinė gimtinei ir motinai“ pradėjo Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja I. Kiltanavičienė, o įžanginį žodį tarė istorijos mokytoja R. Veikšaitė.
Didžiulį įspūdį susirinkusiems paliko nuoširdus ir įdomus abituriento J. Valuckio pristatymas „Sausio 13-oji“. Žuvusius už Tėvynės laisvę gimnazistai pagerbė tylos minute. Popietė baigėsi dokumentinio filmo „Mergaitė ir tankai“ peržiūra. Tie, kurie pageidavo apie Sausio 13-osios įvykius sužinoti daugiau, turėjo galimybę aplankyti skaitykloje veikiančią parodą, apžiūrėti pažintinį stendą.   
Renginių, skirtų Laisvės dienai paminėti, ciklą vainikuos sausio 22 dieną gimnazijoje vyksiantis meninio skaitymo konkursas „Tarp dviejų aušrų“ ir sausio 23-iąją literatūrinių miniatiūrų parodos „Žmogaus gyvenimas“ atidarymas.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ 

Į viršų