facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-02-07 02

Šiaulių 1-osios muzikos mokyklų akordeonininkai solistai ir akordeonų ansambliai sėkmingai pasirodė tarptautiniame akordeonininkų festivalyje Jelgavoje.
1-osios muzikos mokyklos archyvo nuotr.

Šiaulių miesto savivaldybės administracija kartu su Šiaulių 1-ąja muzikos mokykla ir Jelgavos miesto muzikos mokykla įgyvendina projektą „Per muziką atraskime Europos kultūrų dialogą“.
Vasario 1-ąją Jelgavos muzikos mokykloje vyko dar vienas projekto renginys – tarptautinis akordeonininkų festivalis, kuriame pasirodė įvairių Latvijos miestų ir Šiaulių 1-osios muzikos mokyklų akordeonininkai solistai ir akordeonų ansambliai, kuriuose taip pat buvo ir įvairių kitų muzikos instrumentų.
Festivalyje labai sėkmingai pasirodė ir gausiais aplodismentais buvo apdovanoti Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunieji akordeonininkai, groję kaip solistai ir kaip įvairių sudėčių ansamblių dalyviai. Jų mokytojai – Vitalija Ponelienė, Regina Kardušaitė ir Ramūnas Zubrickas turėjo galimybę pabendrauti su kolegomis iš Latvijos muzikos mokyklų, pasidalinti darbo su mokiniais patirtimi, pasikeisti muzikiniu repertuaru.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų