facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lieporių gimnazijos mokiniai visada laukia svečių, kurie atstovauja vienam ar kitam universitetui, fakultetui ar studijų programai. Šįkart gimnazistus aplankė Šiaulių universiteto anglų filologijos katedros dėstytojai Vilija Adminienė ir Aurimas Nausėda, informuoja ugdymo karjerai koordinatorė Janina Šmitienė.

Svečiai pristatė Anglų filologijos katedrą, programas: anglų filologija, anglų filologija (vertimo specializacija) ir anglų filologija ir kita užsienio kalba (ispanų, vokiečių). Anglų filologijos studijų programa skirta rengti filologus, išmanančius anglų ir kitų germanų kalbų dėsningumus, struktūrą ir funkcijas, gebančius analizuoti anglų kalbos ir literatūros reiškinius įvairiais aspektais ir laisvai bendrauti įvairiose komunikacinėse situacijose raštu ir žodžiu. Baigus šias studijų programas galima dirbti tarptautinėse organizacijose, kultūros ir švietimo institucijose, tarptautinėse organizacijose, prekybos ir aptarnavimo sferose, transporto ir logistikos bendrovėse, turizmo sektoriuje, vertimų biuruose ir t. t. Baigus papildomas vienerių metų dalyko pedagogikos studijas galima dirbti anglų kalbos mokytojais.
Svečiai pasidžiaugė puikiai įrengta universiteto biblioteka ir puikia galimybe studijas pagal pasikeitimų programas tęsti užsienyje. Po pristatymo gimnazistai galėjo gauti atsakymus į visus juos dominančius klausimus.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų