facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2013-03-28 19

Jau antrus metus Šiaulių miesto savivaldybės globos namų gyventojus ir darbuotojų personalą maloniai nustebino vaikų dienos centro-klubo „Tarp savų“ auklėtiniai ir darbuotojai.
Klubo „Tarp savų“ archyvo nuotr.

Jau antrus metus Šiaulių miesto savivaldybės globos namų gyventojus ir darbuotojų personalą maloniai nustebino vaikų dienos centro-klubo „Tarp savų“ auklėtiniai, darbuotojai kartu su Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto III kurso studentais Egle Bukontaite ir Denu Dalinda, parengę seneliams gražų siurprizą.
Jaunimas ir jų vadovai giedojo seneliams giesmę ir pasveikino visus susirinkusius su pagaliau atėjusiu pavasariu. Vėliau jaunimas ir jų vadovai su muzika bei giesmėmis ėjo į kiekvieną palatą, kur gyvena močiutės, kurios sunkiai vaikšto ir negalėjo su visais stebėti pasirodymo bendroje salėje. Visos močiutės buvo pagerbtos nuoširdžiais sveikinimais bei nesuvaidintu dėmesiu. Kiekviena močiutė gavo ir po dovanėlę – vaikų pagamintas įvairiaspalves popierines gėles, kurių viduje slėpėsi skanus saldainis. Neliko pamirštos ir senelių globos namų darbuotojos, jos taip pat buvo pamalonintos sveikinimais, giesme bei gėlėmis.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų