facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2012-12-13 14

Grįžę iš kelionės Kairių pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai gerąja patirtimi pasidalijo su mokyklos bendruomene.
Kairių pagrindinės mokyklos archyvo nuotr.

Lapkričio pabaigoje Šiaulių rajono Kairių pagrindinės mokyklos mokinių ir mokytojų komanda dalyvavo Comenius daugiašalės partnerystės vizite Stambule (Turkijoje).
Lenkijos, Lietuvos, Ispanijos, Italijos, Turkijos, Nyderlandų, Danijos mokiniai ir mokytojai, vykdydami tarptautinį Comenius projektą „Paauglių investicinis fonas - kaip rasti sau tinkančią ir patinkančią profesiją“ keičiasi sukaupta patirtimi, ieško panašumų ir skirtumų įvairių šalių švietimo sistemoje, kultūroje, darbo rinkoje, tobulina anglų kalbos žinias, bendravimo kompetencijas, susipažįsta ir keičiasi informacija su užsienio mokiniais ir mokytojais tiek vizitų metu, tiek nuolat bendraudami virtualioje erdvėje.
Stambulo Büyükyekmece mokyklos direktorė Fazilet A. ir projekto koordinatorė Hulya Bozaci labai sklandžiai organizavo projekto partnerių susitikimą. Jo metu buvo organizuotos įdomios ir naudingos veiklos, susijusios su karjeros planavimu ir ugdymu.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų