facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2012-12-19 23

Juliaus Janonio gimnazijos pirmokai varžėsi orientavimosi sporto uždarų patalpų trasoje, atsakinėjo į įvairius klausimus.
Juliaus Janonio gimnazijos archyvo nuotr.

Juliaus Janonio gimnazijos pirmokai varžėsi orientavimosi sporto uždarų patalpų trasoje, atsakinėjo į įvairius klausimus, praneša kūno kultūros mokytoja Irena Vidžiūnienė. Merginos ir vaikinai bėgo skirtingas trasas. Asmeninėje įskaitoje trečiosios vietos laimėtojais tapo Gilmina Juškutė (IC) ir Tadas Vaitkus (IB), antrosios – Gabija Ulčinaitė (IC) ir Julius Alešiūnas (ID), o greičiausiai trasas įveikė ir tapo nugalėtojais Nedas Bražas (IE) ir Gytautė Gedvilaitė (IE).
Gimnazistai varžėsi ir dėl komandos nugalėtojos vardo. Kiekvieną komandą sudarė 2 merginos ir 2 vaikinai. Bendroje įskaitoje trečiąją vietą iškovojo IC klasės komanda, antrąją – IE klasės komanda ir tik vienu tašku aplenkusi tapo nugalėtojais ID klasė. Varžybų asmeninės įskaitos nugalėtojams ir prizininkams įteikti gimnazijos diplomai ir medaliai, komandinės įskaitos prizininkams buvo įteikti saldieji prizai.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų