facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

2012-12-28 51

XXI tarptautinio akordeono muzikos festivalio laureatė Sauliaus Sondeckio menų mokyklos 10 klasės mokinė Eglė Bartkevičiūtė su savo mokytoja Maryte Markevičiene.
S. Sondeckio menų mokyklos archyvo nuotr.

Przemyslo mieste, Lenkijoje, vykusiame XXI tarptautiniame akordeono muzikos festivalyje dalyvavusi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos mokinė Eglė Bartkevičiūtė pelnė pirmąją vietą.
Įvairaus amžiaus grupių atlikėjų konkurse jaunieji akordeonininkai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių varžėsi su atlikėjais iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Austrijos, o juos visus vertino net dvi kompetentingos komisijos. Beje, atlikėjai iš karto po pasirodymo galėjo pamatyti kiekvieno komisijos nario jam skirtus balus ir klausytis savo konkurentų pasirodymų jau žinodami savo įvertinimus.
Konkurse sėkmingai pasirodė Sauliaus Sondeckio menų mokyklos 10 klasės mokinė Eglė Bartkevičiūtė. Ji III kategorijoje (amžius iki 15 metų) laimėjo pirmąją vietą ir buvo apdovanota diplomu ir pinigine premija. Konkurse buvo pagerbti ir mokytojai, paruošę pirmosios vietos laureatus. Jiems įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės.
Puikiai konkurse pasirodė mokyklos absolventas, dabar jau Lietuvos muzikos ir teatro akademijos, docento Raimondo Sviackevičiaus klasės studentas Tadas Motiečius. Dviejų turų atlikėjų kategorijoje jis tapo diplomantu.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų