2013-01-30 14

Didždvario gimnazijoje vyko ugdymo karjerai renginys mokyklos chemikams.
Didždvario gimnazijos archyvo nuotr.

Didždvario gimnazijoje vyko karjeros ugdymo renginys mokyklos chemikams, informuoja chemijos mokytoja Virginija Savickaitė.
Vilniaus universitete studijuojantys Chemikų klubo LP nariai, buvę Didždvario gimnazijos mokiniai – II kurso studentas Mindaugas Urbonas (bendroji chemija), Laurynas Šlikas (konservavimo ir restauravimo chemija, II kursas), Tautvilė Zinkevičiūtė (biochemija, I kursas) surengė specialią pamoką, į kurią pakviesti chemijos studijomis besidomintys didždvariečiai.
Studentai pasakojo apie studijų sąlygas, darbą laboratorijose, rodė įvairius cheminius bandymus, pasakojo apie vykstančias reakcijas. Taip pat atsakė į visus mokinius dominančius klausimus. Labiausiai gimnazistai domėjosi Vilniaus Universiteto Chemijos fakulteto technine baze ir studijų kokybe. Aiškinosi, kuo skiriasi chemijos studijos užsienio universitetuose ir Lietuvoje. VU studentų nuomone, geriausios chemijos bakalauro studijos yra Lietuvoje. Be to, jų nuomone, vertinti reikėtų atskiras studijų programas, nelyginant studijų Lietuvoje ir užsienyje.

Parengė Romualda URBONAVIČIŪTĖ

Į viršų