facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Judita AUKŠČIONYTĖ

„Tol, kol neatėjome į Narkomanų Anonimų (NA) draugiją, tol mes negalėjome valdyti ir gyventi savo gyvenimo“, - kalba pasiryžęs narkotikų priklausomybę įveikti šiaulietis. Ir įveikti ne vienas, bet drauge su likimo draugais, lankančiais NA draugiją ir padedančiais vienas kitam. 

Tik pripažinę, jog yra bejėgiai prieš juos varginančią priklausomybę narkotikams, tik supratę, kad gyvenimas tapo nebevaldomas, ieško išeities.  

Du draugai nusprendė padėti vienas kitam, nes suprato, kad gyvenime kitos išeities nėra, tik kalėjimas, ligoninė, gyvenimas alinamas sunkių infekcijų, galiausiai ankstyva mirtis. Gyventi ilgesnį ir prasmingesnį gyvenimą įmanoma tik tuo atveju, jei įveiks priklausomybę narkotikams.

Draugai jau ne dviese - prie jų jungiasi vis daugiau žmonių, supratusių, kad savo priklausomybe palengva žudo save, kenčia artimieji. 

Tie, kurie nori nustoti vartoti narkotikus, pagalbos gali sulaukti ir telefonu +370 633 22272. Tačiau du draugai tikisi, jog atsiras daugiau šiauliečių, norinčių įveikti priklausomybę drauge su narkomanais anonimais. Atėjęs į NA žmogus supranta, jog yra ligonis, jog kenčia nuo ligos, nuo kurios nėra vaistų. Tačiau sustabdyti šią ligą tam tikroje stadijoje įmanoma, ir pasveikti - įmanoma.  Narkomanų anonimų grupė „Mano kelias” renkasi Šv. Ignaco Lojolos bažnyčios patalpose (Vilniaus g. 247B) pirmadieniais - nuo 18 iki 19 val., trečiadieniais ir penktadieniais - nuo 19 iki 20 val.  Skambinti tel. 8 646 14 224.  

Į viršų