Nutukę žmonės mylisi gerokai rečiau nei normalaus svorio vyrai ir moterys, parodė tyrimas. Be to, storuliukės dažniau ignoruoja apsisaugojimo priemones, o storuliai dažniau patiria potencijos problemų, studijos rezultatus skelbia mokslo žurnalas "British Medical Journal", kurį cituoja agentūra AFP.

Studijai buvo naudojami vieno prancūzų tyrimo, kuriame 2006-aisiais dalyvavo 10 tūkst. 18-69 metų amžiaus vyrų ir moterų, duomenys. Maždaug du trečdaliai jų buvo normalaus svorio, ketvirtadalis turėjo antsvorį, o likę (411 moterų ir 350 vyrų) - buvo laikomi nutukusiais.

Labai storų moterų tikimybė užsiimti seksu per praėjusius 12 mėnesių buvo 29 proc. mažesnė nei normalaus svorio dailiosios lyties atstovių. Tarp nutukusių vyrų šis procentas buvo net 69. Be to, storuliai vyrai pustrečio karto dažniau turėjo erekcijos problemų. Labai storos moterys, to nenorėdamos, pastojo daugiau nei keturis kartus dažniau.

Trys grupės - normalus svoris, antsvoris ir didelis antsvoris - išskirtos pagal vadinamąjį kūno masės indeksą, kuris atspindi svorio ir ūgio santykį.
ELTA 
Į viršų