Nuostabiai šypsenai reikia ne daug pinigų, tačiau laiko. Žinoma, galima kalbėti apie genetiką, kuri ne visada yra žmogaus pusėje, tačiau jeigu kasdien, bent jau du kartus per dieną tikrai kruopščiai valysite savo burnos ertmę, o ne tik dantis, taip pat, naudosite geros kokybės priežiūros priemones, esame tikri, kad Jūsų šypsena bus ir graži, ir sveika.

Patikima odontologijos klinika, žinoma, taip pat geras pagalbininkas, tad reikia joje lankytis reguliariai, o ne tik tada, kai atsiranda burnos ertmės problemų. Patikimas Jūsų burnos ertmės partneris yra klinika „Garliavos Odontologijos Centras“, kurioje ne tik gausite medicinos paslaugas, tačiau ir atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Klinikos teikiamos paslaugos

Labai svarbu, kad Jūsų pasirinkta odontologijos klinika teiktų kuo daugiau skirtingų paslaugų, kadangi tuomet, kad ir ko reikia – viską gausite vienoje vietoje. Tai dažnai ne tik patogiau, tačiau ir pigiau, kadangi lojaliems klientams taikomos išskirtinės nuolaidos.

Mūsų minėtos klinikos paslaugų spektras yra labai platus.

 • Estetinis plombavimas;
 • Dantų balinimas;
 • Ortodontinis gydymas;
 • Dantų fluoravimas;
 • Endodontinis gydymas;
 • Minkštųjų audinių plastika;
 • Dantų silantai;
 • Pirminė konsultacija ir tyrimai;
 • Estetinis mikroprotezavimas;
 • Vaikų dantų gydymas;
 • Danties šalinimas;
 • Chirurginis gydymas.

Suprantama, kad daugelis paslaugų pacientams nėra žinomos ir tikrai nereikės gaišti savo laiko domintis – kam reikalinga kokia paslauga, kadangi ir kaip ji atliekama. Tai yra medikų darbas, tad svarbiausia reguliariai lankyti pas juos, kad radę pakitimus – galėtų kuo greičiau į juos reaguoti ir siūlyti Jums labiausiai tinkamą problemos šalinimo būdą.

Kaip turi atrodyti kasdienė burnos ertmės priežiūra?

Mitas, kad kiekvieną dieną burnos ertmės priežiūrai reikia skirti labai daug laiko. Tikrai ne. Svarbiausia yra reguliarumas ir geros kokybės priemonės, kurias taip pat verta pirkti tariantis su savo odontologais. Valyti dantis su pasta siūlome du kartus per dieną: ryte ir vakare. Jeigu yra galimybė – be pastos, tačiau tik su dantų šepetuku – valyti galima po kiekvieno valgio. Taip pašalinsite minkštasias apnašas, kurios galiausiai tampa kietosiomis ir sukelia įvairias dantenų ir dantų ligas. Išvalius dantis taip pat reikia juos perskalauti su dantų skalavimo skysčiu, galiausiai, nepamiršti tarpdančių, kuriuos galima valyti siūlu arba specialiais šepetėliais. Visas procesas trunka iki penkių minučių du kartus per dieną, tad sutikite – priežiūrai nereikia daug laiko ir ji nesudėtinga.

Odontologo baimė. Kaip ją nugalėti?

Radus kliniką, kurioje Jus visada pasitiks nuoširdi šypsena – dažniausiai odontologo baimė išnyks. Natūralu, kad ne tik vaikams, tačiau ir suaugusiems apsilankymas pas specialistą labai dažnai atrodo baugus. Ir nors šiais laikais dantų tvarkymas ne tik kad be skausmo, tačiau ir be jokio diskomforto nei per, nei dažniausiai po procedūros – kai kuriems vis tiek baisu.

Pateiksime kelis patarimus, kurie padės nugalėti odontologo baimę.

 1. Siūlome registruotis vizitui iš ryto, kadangi taip išvengsite visos dienos nervulio.
 2. Visada galite pasikalbėti su specialistu. Daugeliui pacientų ramiau, kai jie žino – kas yra daroma.
 3. Daugelis medikų leidžia klausytis muzikos procedūros metu. Tai irgi ramina.
 4. Lankykitės reguliariai, tinkamai rūpinkitės dantų būklę ir sutikimų metu bus atliekamos tik patikros, tačiau nereikės dantukų tvarkyti.
 5. Supraskite, kad apsilankymai pas odontologą gali Jums padėti išsaugoti nuosavus dantis. O juk implantavimas – tikrai daugiau laiko ir dažnesnių apsilankymų reikalaujanti procedūra.

Dėmesys savo burnos ertmei turėtų būti kuo dažnesnis. Tuomet Jūsų šypsena bus sveika ir graži, o kiekvienas apsilankymas klinikoje – kupinas tik geriausių emocijų.

REKLAMA

Į viršų