facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Registruotis ambulatorinėms konsultacijoms pas Respublikinės Šiaulių ligoninės Konsultacijų skyriuose bei konsultacijų poliklinikose dirbančius konsultantus iki šiol tekdavo telefonu. Dabar, kai pacientams ir šeimos gydytojams teikiamos ir nuotolinės konsultacijos, skambučių skaičius labai išaugo ir tai apsunkina ne tik gydymo įstaigos registratūros darbą, bet vargas ir pacientams, kai reikia užsiregistruoti ar prisiskambinti gydytojų konsultacijoms.

Respublikinės Šiaulių ligoninės Diagnostikos centro vadovės pareigas laikinai einanti gydytoja echoskopuotoja Jolanta Gedvilienė sako, kad  registracija telefonu jau tampa didžiuliu iššūkiu tiek pacientams, tiek mūsų gydymo įstaigai, nes telefoninių skambučių skaičius per parą išaugo keletą kartų ir siekia iki 2000 per parą. Vienu metu registratūros telefonais fiksuojama  iki 100 skambučių.  
                          
Nuo rugsėjo 17 d. – registracija e. sveikatos portale
Pasak vadovės J. Gedvilienės,  nuspręsta pacientų konsultacijas vykdyti E. sveikatos portale. Tad nuo rugsėjo 17 dienos  ir registracija pas gydytojus konsultantus, ir ambulatorinės pacientų konsultacijos  bus  vykdomos per išankstinės pacientų registracijos sistemą  E. sveikatos portale.

Prieš registraciją turi būti pateikti šeimos gydytojo  elektroniniai siuntimai. Jie turi būti pateikiami Elektroninėje sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinėje sistemoje .  

Daugiausia skambučių rytais
Respublikinės Šiaulių ligoninės Konsultacijų skyriaus specialistai atliko skambučių į registratūrą analizę. Nustatyta, kad didžiausias skambučių srautas yra nuo pirmadienio iki trečiadienio rytinėmis valandomis (nuo 8 iki 12 val).  Todėl rekomenduojama į Konsultacijų skyriaus registratūrą  skambinti ir kitomis darbo dienomis, ypač – popietinėmis valandomis, nes registratūra dirba nuo 7.30   iki 19.30 val .

Parengta pagal RŠL

Į viršų