„Juventos-99“ stadionas Šiauliuose, Žaliūkių mikrorajone, tokio vaikų antplūdžio vienoje vietoje nematė ilgus metus.

Čia vakare vyko pirmoji susipažinimo treniruotė, kurioje „Gintros“ futbolo akademija (GFA) pristatė savo viziją, strategiją, veiklos principus ir ateities perspektyvą.

Treniruotėje dalyvavo per 80 užsiregistravusių berniukų ir mergaičių, kurie norėjo išmėginti futbolo sporto šaką ir galbūt toliau žengti šiuo keliu.

Pirmojoje treniruotėje treneriai Darius Jankauskas, Ernestas Pilypas, Vestina Neverdauskaitė, Algimantė Mikutaitė ir asistentės FC „Gintros“ komandos žaidėjos vaikus supažindino su moderniu inventoriumi, kvietė išmėginti pirmuosius pratimus, pasimėgauti aktyvia fizine veikla. Visi vaikai po treniruotės sulaukė ir dovanų – treneriai įteikė geltonus balionus su „Gintros“ futbolo akademijos logotipu.

Stebėdami aikštėje žaismingai aplink futbolo kamuolį besisukančias savo atžalas gera nuotaika spinduliavo ir vaikų tėveliai, kuriems buvo suteikta informacija apie tolimesnį treniruočių procesą, nario privalumus ir kitus rūpimus klausimus.

Tuo tarpu vaikai tryško energija, šypsenomis, vienas kitam rodė, ko yra išmokę, o treneriams uždavė ne vieną smalsų klausimą, į kuriuos atsakant teko gerokai pasukti galvas.

„Gintros“ futbolo akademija savo veiklą pradeda nuo mažiausiųjų – šiais metais akademijos nariu gali tapti bet kuris 4-7 metų amžiaus berniukas ar 4-11 metų mergaitė.

„Mūsų tikslas – augti kartu su naująja karta. Sieksime puoselėti profesionalumo kultūrą tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Kurti aplinką, kuri ugdytų visapusišką futbolininką. Svarbu, kad kiekvienas akademijos narys čia jaustųsi vertinamas, reikalingas, saugus, norintis tobulėti ir kaip žaidėjas, ir kaip asmenybė. Esame pasiruošę tai užtikrinti vadovaudamiesi pamatinėmis organizacijos vertybėmis – tolerancija ir pagarba vienas kitam, bendrystės jausmo skatinimu, patirtimi ir turimomis kompetencijomis“, – kalbėjo GFA vadovas Mantas Radavičius.

Šiltuoju metų laiku akademijos namais bus „Juventos-99” stadionas, orams suprastėjus treniruotės kelsis į naujutėlaitę Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto (M. K. Čiurlionio g. 16A, Šiauliai) sporto salę. Patys mažiausieji – 4-5-6 metų berniukai ir mergaitės sportuos du kartus per savaitę, 7-mečiai – po tris kartus per savaitę.

Į viršų