Komanda iš trumpos treniruočių ir kontrolinių rungtynių stovyklos Lenkijoje grįžta pozityviomis nuotaikomis. Šiaulių „Gintros“ ekipa antrose kontrolinėse rungtynėse Sedlcos mieste susitiko su Lenkijos čempione Sosnovieco KKS „Czarni“.

Po 90 minučių kovos aikštėje nugalėtojas nepaaiškėjo – komandos išsiskyrė esant taikiam rezultatui 1:1 (1:1).

Įvarčiai: „Gintra“: M. Gibson – 1.

Sudėtis: M. Šeškutė, A. Mikutaitė, T. Corneil, A. Keene, N. Nikolič, P. Sarkanaitė, K. Miksone, D. Gailevičiūtė, M. Gibson, T. Carter, R. Jonušaitė.

Po keitimo aikštėje pasirodė V. Neverdauskaitė, A. Ročane,  S. Veličkaitė, J. Ayers, G. Toropovaitė, T. Romanovskaja.

Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse šiaulietės praėjusį penktadienį užtikrintai 4:0 pranoko Katovicų GKS futbolininkes.

Viešnagės Lenkijoje rezultatyviausia „Gintros“ žaidėja tapo Madison Gibson, kuri po kartą pasižymėjo abejose rungtynėse.

Aikštėje, kaip ir pirmose rungtynėse šanso sulaukė visos su komanda atvykusios žaidėjos. Keitimai bendru komandų sutarimu nebuvo ribojami.

Komandai dėl traumos padėti negalėjo serbė Jelena Čubrilo, taip pat į Lenkiją nevyko Aušrinė Bikutė bei Dovilė Dockaitė.

Į priekį pirmos šiose rungtynėse išsiveržė šeimininkės. Po tiksliai realizuotos standartinės padėties šiaulietės buvo atsidūrusios besivejančių vaidmenyje. Tiesa, tai truko vos kelias minutes. Po aštraus reido kraštu, išguldžiusi kelias varžoves iš eilės, kamuolį į varžovių vartų tinklą pasiuntė M. Gibson.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko abiem kryptimis, o savo galimybėmis išvesti komandą į priekį nepasinaudojo Rimantė Jonušaitė bei Paulina Sarkanaitė. Čia pat įvartis buvo pelnytas, kurį įmušė naujokė Trudi Carter, tačiau teisėjos pakelta vėliavėlė signalizavo apie nuošalę, todėl tikslus smūgis nebuvo įskaitytas. Šalių čempionės išsiskyrė taikiai ir palinkėjo vienos kitoms sėkmės UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyruose.

„Šios išvykos mums tikrai reikėjo. Galėjome pavarijuoti sudėtimi, išmėginti kelias taktines schemas, pabandyti atrasti optimalius tandemus visose grandyse, leisti pažaisti visoms ir įvertinti, ką darome gerai, o ko mums trūksta. Rezultatų neakcentavome, nes ši pergalė nieko nereikštų, jeigu pralaimėtumėme rugpjūčio 18 dieną. Koncentruojamės į žaidimo kokybę, kamuolio branginimą, progų sukūrimą ir realizaciją. Peržiūroje dalyvaujanti Nikoleta Nikolič paliko neblogą įspūdį. Ji gerai susitvarkė su savo tiesioginėmis pareigomis gynyboje, o ir žaidimo organizavimo procese vaizdo tikrai negadino. Galiu pasidžiaugti ir už Trudi Carter, kuri taip pat neseniai prisijungė prie komandos. Ją išbandėme keliose pozicijose. Žaidėja atletiška, greita, kūrybinga, tiesa, jai dar trūksta laiko įgyti optimalią sportinę formą. KKS „Czarni“ – pajėgi komanda, turinti ir jaunų ir patyrusių žaidėjų, Lenkijos rinktinės narių. Gavome gerą kovą, esame dėkingi už priėmimą ir manome, kad šis mačas abiem ekipoms išeis tik į naudą. Svarbiausia, kad visos žaidėjos sveikos, išvengta traumų ar rimtesnių susižeidimų, todėl toliau galime turėti sveiką konkurenciją sudėtyje, kuri atneša teigiamų rezultatų“, – teigė vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius.

Liepos 17 dieną 18 val. Šiauliuose „Gintros“ futbolininkės priims viešnias iš madų sostinės – AC „Milan“ žaidėjas.

Į viršų