Gegužės 30-ąją įvyko ilgai lauktas sugrįžimas į Šiaulių miesto centrinį stadioną ir jis buvo pažymėtas pergale. Šį sezoną A lygoje toliau pergalingai žygiuojanti Šiaulių „Gintros“ komanda iškovojo devintąją pergalę paeiliui.

Lietuvos čempionės padovanojo pergalę saviems aistruoliams įveikdamos „Kauno Žalgirio“ ekipą rezultatu 7:0 (5:0).

Likus paskutiniajam turui iki antrojo rato pabaigos Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės su 27 taškais rikiuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje. Nuo artimiausių persekiotojų Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ jau skiria 8 taškai. Žalgirietės pastarajame ture prarado taškus sužaisdamos lygiosiomis su kita sostinės ekipa FK „Vilnius“.

Įvarčiai
„Gintra“: S. Veličkaitė – 2, J. Ayers, M. Gibson, D. Gailevičiūtė, K. Miksone po 1, M. Liužinaitė (į savo vartus) – 1.

Sudėtis: M. Šeškutė (46′ min. A. Bikutė), V. Neverdauskaitė, A. Mikutaitė (46′ min. L. Žižytė), T.  Corneil (46′ min. T.Romanovskaja), A. Keene, D.  Gailevičiūtė, P.Sarkanaitė (55′ min. D.  Dockaitė), S. Veličkaitė, K.Miksone (46′ min. J.  Ayers), J. Čubrilo (46′ min. A.Ročane), M. Gibson.

Pirmasis mūsiškių įvartis šiose rungtynėse krito 10-ąją mačo minutę. Tristan Corneil atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, kuris tiesioginio adresato nepasiekė, tačiau nesėkmingai sužaidus „Kauno Žalgirio“ kapitonei Mildai Liužinaitei kamuolys buvo nukreiptas į viešnių vartus – 1:0.

Pirmojoje rungtynių dalyje žaisti likus 10 minučių prasidėjo kauniečių košmaras. Madison Gibson pelnė antrąjį, po kelių minučių Dovilė Gailevičiūtė – trečiąjį, o į rūbinę 43-iąją ir 44-ąją minutę krito dar du įvarčiai, kurių autorės buvo Simona Veličkaitė bei Karlina Miksone – 5:0.

Po pertraukos įvarčio stadione susirinkusiems žiūrovams teko palaukti. Spyną prie Klaudijos Savickaitės ginamų vartų antrajame kėlinyje 72-ąją minutę atrakino savo dublį pelniusi S.Veličkaitė. Prabėgus penkioms minutėms savo įvartį pelnė ir po pertraukos aikštėje pasirodžiusi amerikietė Jessica Ayers – 7:0.

Paskutines antrojo rato rungtynes komanda žais kitą sekmadienį, birželio 6 dieną išvykoje prieš Gargždų „Bangos” futbolininkes.