facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaista 19 susitikimų. Savaitės rungtynėse Tauragės „Tauragė“ (8/5) svečiuose 87:78 (19:20, 27:17, 19:19, 22:22) palaužė Ukmergės „Olimpą“ (5/8).

„Tauragė“ po šios pergalės 16 komandų „TOPsport–RKL“ A divizione užima 7  vietą, o Ukmergė žengia žengia 11-a.

Emociškai svarbią pergalę A divizione pasiekė Plungės „Olimpas“ (8/7), namuose 83:78 (17:20, 29:18, 15:20, 22:20) įveikęs Raseinių „Raseinius“ (10/3).

A divizione Plungė užima 8, o „Raseiniai“ – 3 vietą.

Reto atkaklumo rungtynės vyko Kaune, kur komandos žaidė net 3 pratęsimus. Kauno technologijos universiteto (KTU, 4/7) studentai po bekompromisės kovos 131:124 (21:20, 20:19, 21:24, 18:17) sugebėjo įveikti vienus čempionato lyderių „Kretingos“ (10/2) krepšininkus.

Įdomu tai, kad praėjusiame sezone „Kretinga“ žaidė rungtynes net su 5 pratęsimais. Tiesa, tuomet net 65 minutes sužaidę A. Mikaločiaus auklėtiniai, skirtingai nei šį savaitgalį, džiaugėsi pergale.

KTU A divizione užima 12 vietą, o „Kretinga“ yra 2-a.

Dėmesio vertos rungtynės vyko Pakruojyje, kur Kuršėnų r. „Grafų Furniture“ (4/6) po pratęsimo 103:96 (10:23, 24:17, 20:24, 33:23, 16:9) įveikė vietos „Pakruojo SC-Lygumų-ŽŪB“ (6/4) krepšininkus.

Įdomu tai, kad pirmajame šio sezono tarpusavio susitikime pergalę vos taško skirtumu 88:87 iškovojo Pakruojo atstovai. Antrajame rate komandos užfiksavo kone identišką rezultatą (87:87) ir krepšininkai santykius aiškinosi pratęsime.

Rungtynių herojumi tapo geriausią karjeros rezultatą užfiksavęs 22-ejų „Grafų Furniture“ puolėjas  Vilius Akučka.  190 cm ūgio krepšininkas per 42,49 min. pelnė 37 taškus (9/10 dvit., 5/8 trit.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko net 41 naudingumo balą.

37 pelnyti taškai – „TOPsport–RKL“ sezono rezultatyvumo rekordas.

Pakruojo ekipoje lyderio vaidmenį atliko 29 naudingumo balus surinkęs Evaldas Kazokaitis.

„Grafai“  „TOPsport–RKL“ B diviziono A grupėje tarp 9 komandų užima 6 vietą, o Pakruojis yra 4-as.

Dar vienas sezono rekordas užfiksuotas B divizione, Radviliškio ŠSPC (7/1) 111:50 (27:5, 23:16, 38:5, 23:24) pasismagino su Raseinių KKSC (1/9) jaunimu.

Šiame mače gražiausiomis spalvomis spindėjo Aivaras Kvedaravičius. Jis vos per 18 minučių pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 3/4 trit.), perėmė 4 kamuolius ir spėjo surinkti 30 naudingumo balų.

Vis dėlto prie pasiekto rekordo labiausiai prisidėjo 10 rezultatyvių perdavimų atlikęs 18-metis Radviliškio įžaidėjas Domas Andrišiūnas. Radviliškio vyrai šiame mače iš viso atliko net 37 rezultatyvius perdavimus ir taip pasiekė naują sezono rekordą.

„TOPsport–RKL“ čempionate vienintele komanda be pralaimėjimų lieka B divizione rungtyniaujantis „Jurbarkas“ (10/0). Šį sezoną pergalės džiaugsmo dar nepatyrė „LSU-Atletas“ (0/9, A divizionas) ir Marijampolės SC (0/1, B divizionas).

Tiesa, Marijampolės atstovai šiame pandemijos išdarkytame sezone yra sužaidę vos 1 rungtynes. Dėl įvestų karantino apribojimų ugdymo procesui iki sausio 31 d. negali žaisti ne tik marijampoliečiai, bet ir Kaišiadorių „Savingė“ (3/3) bei  Alytaus SRC-„Dzūkija“ (1/2).