facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Ryškiausios Lietuvos paralimpinio sporto žvaigždės, dramatiškos ir įkvepiančios čempionų gyvenimo istorijos, paralimpinio sporto įdomybės, viktorina ir, žinoma, puikūs prizai. Visa tai – LRT ir Lietuvos paralimpinio komiteto projekte „Paralimpinis sprintas“.

Paskutinę lapkričio ir pirmą gruodžio savaitę LRT.lt skaitytojai turi išskirtinę galimybę susipažinti su mūsų šalies paralimpinio sporto istorija, didžiausiais praeities ir dabartis paralimpinio judėjimo herojais.

Visuomeninio transliuotojo auditorijos laukia straipsnių ciklas portale LRT.lt, paralimpiečių apsilankymai LRT televizijos, LRT radijo laidose. Be to, galimybė pasitikrinti savo žinias ir kasdien laimėti prizus dalyvaujant „Paralimpinio sprinto“ viktorinoje LRT paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.

„Pažįstame Lietuvos sveikųjų sporto žvaigždes, bet ar daug žinome apie paralimpinio judėjimo pergales? Lietuviai paralimpinėse žaidynėse laimėjo jau per 30 medalių. Už kiekvieno iš jų slypi išskirtinė istorija.

Džiaugiuosi, kad LRT pasakos apie tai. Tikiu, projektas visuomenei bus įdomus, ir naudingas. Paralimpiečių misija nesibaigia stadionuose, jų skleidžiama žinutė yra daug platesnė, kalbanti apie žmonių lygybę, apie neišsemiamas galimybes, apie tai, kaip įveikti save.

Nedaug kas yra girdėjęs ir apie skambančius medalius, daugelis nežino, kaip sektoriuje orientuojasi aklas šuolininkas, kokį greitį išvysto golbolininko švysteltas kamuolys“, – sako Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas, paralimpinis čempionas Mindaugas Bilius.

LRT ir Lietuvos paralimpinio komiteto projektas „Paralimpinis sprintas“ finišuos gruodžio 3 d. – Tarptautinę žmonių su negalia dieną.

LRT informacija

Į viršų