facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubas oficialiai tapo 2020 metų moterų A lygos čempionu. Likus keturiems turams iki pirmenybių pabaigos šiaulietės 19-ąjį kartą komandos istorijoje užsitikrino čempionių vardus! Tai jau 16-asis Šiaulių miesto reprezentacinės moterų futbolo komandos A lygos titulas iš eilės. „Gintros-Universiteto“ vienvaldystė Lietuvoje tęsiasi nuo 2005-ųjų metų.

XVI turo rungtynėse Vilniuje Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės 6:0 (4:0) sutriuškino vietos MFA „Žalgirio-MRU“ futbolininkes, kovojančias dėl antrosios vietos čempionate.

Kitose turo rungtynėse SG-FA „Šiauliai“ vienuolikė namuose 1:3 turėjo pripažinti Gargždų „Bangos“ pranašumą, o „Kauno Žalgiris“ 3:0 įveikė „Utenio“ futbolininkes.

Rezultatyviausių A lygos futbolininkių viršūnėje ir toliau įtikinamai pozicijas išlaiko šiaulietė Rimantė Jonušaitė, kurios sąskaitoje jau 41 tikslus smūgis.

Pirmasis rungtynių įvartis į žalgiriečių vartus krito jau 6-ąją susitikimo minutę. Kamuolį į savo vartų tinklą pasiuntė Dominyka Vaiginytė – 1:0. Panaši situacija aikštės šeimininkes ištiko ir 22-ąją minutę – 2:0.

Vos po kelių minučių trečiąjį kartą varžovių vartininkę nuginklavo Paulina Sarkanaitė – 3:0. Iki pertraukos šiauliečių pranašumą dar labiau įtvirtino rezultatyviausia A lygos žaidėja R. Jonušaitė – 4:0.

Po pertraukos viešnios iš Saulės miesto pridėjo dar du įvarčius, kurių autorės buvo Dovilė Gailevičiūtė ir ta pati R. Jonušaitė bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu 6:0.

Sudėtis: M. Šeškutė (68 min. M. Zajc), V. Neverdauskaitė, A. Mikutaitė, A. Kass (46 min. T. Corneil), P. Sarkanaitė (31 min. A. Ročane), D. Gailevičiūtė, R. Mucherera (46 min. A. Carchio), J. Čubrilo, G. Toropovaitė, J. Ayers, R. Jonušaitė.

Įvarčiai: R. Jonušaitė – 2, P. Sarkanaitė ir D. Gailevičiūtė po 1, D. Vaiginytė (į savo vartus) ir G. Markauskaitė (į savo vartus) po 1.

Komentuodamas pergalingą mačą įtvirtinusį čempionių titulą vyriausiasis komandos treneris Rimantas Viktoravičius pripažino, kad tai nebuvo itin gražios ir kokybiškos rungtynės, bet pasidžiaugė, jog šįkart pavyko išlaikyti koncentraciją gynyboje.

„Visų pirma noriu pasveikinti auklėtines ir visą klubo personalą iškovojus A lygos auksą 19-ąjį kartą komandos istorijoje. Kalbant apie pačias rungtynes, žaidimo prasme jos nebuvo nei pačios gražiausios, nei kokybiškiausios, tačiau šiandien pavyko sėkmingiau išnaudoti savo susikurtas progas, o taip pat visas 90 minučių išsaugoti koncentraciją. Nors Lietuvos čempionatas jau eina į pabaigą, mūsų sportinė forma dar turi kilti, kadangi UEFA Čempionių lygos atranka šiais metais vyks tik lapkritį. Mūsų, trenerių, dar laukia didelis darbas parengti futbolininkes, kad jos sportinės formos piką pasiektų prieš svarbiausias sezono kovas Europoje“, – strategavo treneris.

Į viršų