facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių sporto centro „Dubysa“ šauliai dalyvavo kasmetiniame jau XXXI kulkinio šaudymo taurės turnyre  Estijoje,  Haapsalu mieste. Šauliai rungėsi mažo kalibro ir pneumatiniais ginklais. Šiauliečiai dalyvavo tik rungtyse šaudydami šautuvu (merginos ir vaikinai atskirai).

Trenerio Manto Bako auklėtiniai iš 18 startų iškovojo net 7 medalius. Tarp suaugusiųjų šaudydami pneumatiniu šautuvu Gabrielė Lukašavičiūtė tapo čempionė, Deividas Dryža užėmė antrąją vietą. Jaunimo grupėje Matas Medišauskas pelnė antrąją vietą, Orestas Plekavičius – trečiąją,  Vakarė Mikalauskaitė – trečiąją.

Šaudydami mažo kalibro ginklais gulint Valerija Dušenko laimėjo antrąją vietą, Agnė Urbonaitė –  trečiąją. Šaudydami  mažo kalibro ginklais klūpint+gulint+stovint Orestas Plekavičius iškovojo antrąją vietą, Agnė Urbonaitė – antrąją vietą.

Pagal 3 dienų startų rezultatus, Orestas Plekavičius tapo absoliučiu varžybų čempionu, o Agnė Urbonaitė – vicečempione.

Treneris ir šauliai džiaugiasi ne tik fantastiškais rezultatais (daugiausia medalių iškovojusia šautuvo komanda!), bet ir ypatinga patirtimi, puikiomis sąlygomis ne tik šaudant, bet ir  ilsintis po varžybų. Žinoma, kitas šalis stebina, kad šiauliečiai rungiasi senais ginklais, kokių kitos šalys jau net nebeturi. Ne tik kovoja, bet ir laimi!

Į viršų