facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiauliuose vykusiame Daviso taurės mače prieš Portugalijos rinktinę lietuviai liko be pergalių. Svečiai Lietuvos rinktinę įveikė 4:0.

Po pirmosios dienos Portugalijos komanda buvo priekyje 2:0, o mačo baigtis tapo aiški jau po dvejetų susitikimo. Jame Laurynas Grigelis ir Lukas Mugevičius 3:6 1:6 nusileido Joao ir Pedro Sousoms.

Nieko nebelėmusiame ketvirtajame mače Laurynas Grigelis 6:7 7:5 3:10 nusileido P. Sousai.

Pralaimėjusi šį mačą Lietuvos rinktinė iškrito į antrąją Daviso taurės varžybų grupę. Artimiausias mačas lietuvių laukia šį rugsėjį, o varžovas ir susitikimo vieta paaiškės kovo viduryje.

Pirmasis Daviso taurės mačo Lietuva-Portugalija susitikimas tapo trijų setų kova, kurios pabaiga džiaugėsi portugalai. Lietuvos rinktinės lyderis Laurynas Grigelis (ATP 497)  7:6(6) 3:6 0:6 nusileido Frederico Silvai (ATP 190). Susitikimas truko 2 val. ir 23 min.

Mačo pradžios jaudulį pirmasis įveikė Lietuvos tenisininkas. Sėkmingai sužaidęs paduodant varžovui L. Grigelis pirmo seto viduryje išsiveržė į priekį 4:2. Įtvirtinti pranašumo lietuviui nepavyko. F. Silva laimėjo 3 geimus iš eilės ir, rezultatui esant 5:4, turėjo galimybę baigti pirmą setą. Visgi L. Grigeliui pavyko dar kartą laimėti varžovo geimą, o seto baigtis sprendėsi vadinamame tie-break'e, kurio finišas sėkmingiau susiklostė Lietuvos rinktinės lyderiui.

Įkvėptas sėkmingos pirmojo seto baigties L. Grigelis šovė į priekį ir antrojo pradžioje: rezultatui esant 1:1 jis laimėjo du geimus iš eilės ir išsiveržė į priekį 3:1. Visgi tai buvo viskas, ką lietuviui pavyko padaryti šiame mače. Portugalijos tenisininkas daugiau lietuviui neleido laimėti nei geimo.

Antrasis Daviso taurės susitikimas taip pat pasibaigė Portugalijos rinktinės pergale. Ją po kiek daugiau valandą trukusios kovos iškovojo portugalų lyderis Joao Sousa (ATP 65), 6:1 6:3 įveikęs Julių Tverijoną (ATP 791).

Parengta pagal Lietuvos teniso sąjungą

Į viršų