facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Vilniuje, sporto mokyklos „Tauras“ salėje, vyko jubiliejinis 90-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas. Šalies sostinėje dėl medalių varžėsi beveik visi pajėgiausi šalies žaidėjai. Čempionato rezultatai yra svarbūs Lietuvos vyrų ir moterų rinktinių formavimui.

Lietuvos stalo teniso čempionate dalyvavo po 32 vyrus ir moteris.

Pirmąją dieną iki pietų žaidė moterys pogrupiuose, iš 8 pogrupių į pagrindinę lentelę pateko po dvi žaidėjos. Po pietų vyko vyrų susitikimai pogrupiuose, o po jų prasidėjo mišrių dvejetų susitikimai.

Moterų dvejetų bronzos medaliais buvo apdovanotos dvi poros – Laura Abaravičiūtė su Lukrecija Juchnaite (SM „Tauras“, trenerė Jolanta Prūsienė) ir Vitalija Venckutė (SM „Gaja“, Viktoras Stankevičius) su Gerda Šišanovaite (SM „Tauras“, Inga Orlovienė).

Finale kovojo vilnietės SM „Tauras“ auklėtinės Kornelija ir Emilija Riliškytės (trenerė Jolanta Prūsienė) prieš Auksę Rasimavičienę ir Ugnę Baskutytę (SM „Gaja“, treneris Viktoras Stankevičius). Pergalę rezultatu 3:0 pelnė Riliškytės ir tapo šios rungties čempionėmis.

Vyrų dvejetų finale susitiko Ignas Navickas (SM „Gaja“, trenerė Inga Navickienė) poroje su Kęstučiu Žeimiu (treneris Viktoras Rybakas, Vilkaviškis) ir Tomas Mikutis su Dovydu Bagdonu (trenerė Ona Jucevičiūtė, Laukuva). Šio finalo ir dvejetų varžybų čempionais tapo Ignas Navickas su Kęstučiu Žeimiu, jie priešininkus nugalėjo rezultatu 3:0.

Bronzos medaliais už 3-iąją vietą buvo apdovanoti Matas Skučas (SM „Gaja“, Romualda Garkauskiene) su Matu Vilku (Jonas Piekautas, Šilutė) ir broliai Alfredas ir Manfredas Udros (Indra Udrienė, Klaipėda).

Mišrių dvejetų čempionais tapo Emilija Riliškytė su Matu Skuču, jie finale rezultatu 3:0 nugalėjo kauniečius Medardą Stankevičių (SM „Gaja“, tren. Viktoras Stankevičius) ir Vitaliją Venckutę. Trečios vietos laimėtojų poros: Benas Skirmantas su Aukse Rasimavičiene ir Kornelija Riliškytė su Alfredu Udra.

Paguodos turnyro nugalėtojais tapo Lukas Laketčenko (tren. Viktoras Frizel, Šalčininkai) ir Medeinė Stankevičiūtė (SM „Tauras“, Eglė Stuckytė).

Moterų finale dėl aukso medalio kovojo Kornelija Riliškytė su Vitalija Venckute. Vyko arši kova, taškas į tašką, sunku buvo nuspėti kas taps šio čempionato nugalėtoja. Rezultatu 4:3 nugalėjo Kornelija Riliškytė. Pusfinalyje Kornelija nugalėjo rezultatu 4:1 savo sesę Emiliją Riliškytę, o Vitalija laimėjo rezultatu 4:1 prieš Augustę Melaikaitę. Augustė Melaikaitė (Panevėžio KKSC, treneris Valdas Martinkus) ir Emilija Riliškytė (SM „Tauras“, Jolanta Prūsienė) užėmė čempionate 3-iąją vietą.

Vyrų pusfinaliuose dėl pateikimo į finalą varžėsi Medardas Stankevičius su Tomu Mikučiu ir Matas Vilkas su Alfredu Udra. Finale susitiko du stipriausi pagal Lietuvos reitingą žaidėjai – Alfredas Udra ir Medardas Stankevičius. Medardui pavyko iškovoti aukso medalį, jis nugalėjo Alfredą rezultatu 4:2.

Asmeninių varžybų prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais, piniginiais čekiais, saldžiomis dovanomis ir prizais.

LSTA informacija

Į viršų