facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Savaitgalį prasidėjo TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato atkrintamosios varžybos. Jose šešios komandos kaunasi dėl trijų vietų pusfinalyje, kuriame jau varžovių laukia reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Kauno-VDU“ klubas.

Bene labiausiai intriguojanti ketvirtfinalio pora – sostinės derbis tarp Vilniaus universiteto (VU, 4-oji vieta reg. Sezone) ir „SM Tauro-VTC“ (5) komandos.

„SM Tauro“ salėje vykusį pirmąjį susitikimą 3-0 (25:19, 25:16, 25:20) laimėjo VU.

Kitame ketvirtfinalyje Lietuvos vicečempionė Alytaus „Prekybos-Paramos“ (2) ekipa išvykoje 3-0 (25:15, 25:10, 25:21) pranoko Gargždų SC (7) komandą.

TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate baigėsi reguliarusis sezonas. Jo nugalėtoju jau anksčiau tapo Klaipėdos „Amber-Arlangos“ (22 tšk.) klubas.

Antrąją vietą užėmė Marijampolės „Sūduva“ (17 tšk.), laimėjusi abejas paskutines rungtynes.

Šeštadienį marijampoliečiai taip pat savo žiūrovų akivaizdoje 3-0 (25:15, 25:22, 25:18) įveikė Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ komandą.

Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmė „Rio-Startas“ (12 tšk.), ketvirtąją - „Elga-Master Idea-SC Dubysa“ (3 tšk.).
Pusfinalyje „Amber-Arlanga“ žais su Šiaulių ekipa, o „Sūduva“ – su „Rio-Startu“.