Savaitgalį prasidėjo TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato atkrintamosios varžybos. Jose šešios komandos kaunasi dėl trijų vietų pusfinalyje, kuriame jau varžovių laukia reguliariojo sezono nugalėtojas Kauno „Kauno-VDU“ klubas.

Bene labiausiai intriguojanti ketvirtfinalio pora – sostinės derbis tarp Vilniaus universiteto (VU, 4-oji vieta reg. Sezone) ir „SM Tauro-VTC“ (5) komandos.

„SM Tauro“ salėje vykusį pirmąjį susitikimą 3-0 (25:19, 25:16, 25:20) laimėjo VU.

Kitame ketvirtfinalyje Lietuvos vicečempionė Alytaus „Prekybos-Paramos“ (2) ekipa išvykoje 3-0 (25:15, 25:10, 25:21) pranoko Gargždų SC (7) komandą.

TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate baigėsi reguliarusis sezonas. Jo nugalėtoju jau anksčiau tapo Klaipėdos „Amber-Arlangos“ (22 tšk.) klubas.

Antrąją vietą užėmė Marijampolės „Sūduva“ (17 tšk.), laimėjusi abejas paskutines rungtynes.

Šeštadienį marijampoliečiai taip pat savo žiūrovų akivaizdoje 3-0 (25:15, 25:22, 25:18) įveikė Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ komandą.

Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmė „Rio-Startas“ (12 tšk.), ketvirtąją - „Elga-Master Idea-SC Dubysa“ (3 tšk.).
Pusfinalyje „Amber-Arlanga“ žais su Šiaulių ekipa, o „Sūduva“ – su „Rio-Startu“.