facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Savaitgalį TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate sužaistos vienintelės rungtynės. Nors jose susitiko pirmą ir paskutinę vietas užimančios komandos, aikštėje netrūko atkaklių momentų.

Čempiono titulą ginantis Klaipėdos „Amber-Arlangos“ klubas savo aikštėje 3-1 (25:15, 25:21, 24:26, 25:19) įveikė Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysos“ ekipą.

Šeimininkams 19 taškų pelnė Audrius Knašas, 14 – Robertas Juchnevičius, 13 – Daumantas Katinas, 11 – Linas Starkutis, 10 – Edvinas Žaltauskas. Šiaulių komandoje po 16 taškų surinko Erikas Makaras ir Tomas Rogal.

Klaipėdiečiai užtikrintai laimėjo pirmą setą, bet antrajame kovingieji šiauliečiai jau rimtai kibo į atlapus vieniems čempionato favoritų. Trečiajame sete Šiaulių klubas net sugebėjo sušvelninti atsilikimą, kol galiausiai ketvirtajame sete šeimininkai įrodė savo pranašumą.

„Manau, kad pergalę lėmė efektyvesnis puolimas ir stipresnis padavimas. Šiame susitikime, kaip ir kitose rungtynėse, stengėmės išnaudoti savo padavimus – pirmajame sete tai daryti sekėsi geriau, o per visus likusius atsipalaidavome, praradome koncentraciją bei emociją, pasipylė kvailos klaidos ne tik padavime, bet ir priėmime bei atakoje. Dėl to leidome Šiaulių ekipai sugrįžti į žaidimą, – kalbėjo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas A. Knašas. – Kalbant apie savo žaidimą, tai norėjosi įrodyti ne tik sau, bet ir varžovams po paskutinių sudėtingų rungtynių, jog mes neketiname nusileisti ir kovosime dėl kiekvienos pergalės. Kaip tai pavyko padaryti, turime atsakyti kiekvienas sau individualiai.“

Parengta pagal LTF

Į viršų