facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės – Šiauliuose „SC Dubysa“ neatlaikė Alytaus „Varsos-Strongalso“ tempo ir pralaimėjo rezultatu 27:45 (9:26). Tuo tarpu Kauno LSMU VA sporto salėje „Granitas-Karys“ priėmė HC „Vilnių“, kurį nugalėjo rezultatu 37:30 (19:14).

Saulės mieste žaidimo intriga dingo dar neįpusėjus pirmajam kėliniui (1:3, 3:6, 5:12). Dzūkai negailestingai baudė šiauliečius už daromas klaidas ir greitai 7-8 įvarčių skirtumas padvigubėjo (7:14, 8:20, 9:25). Pirmasis kėlinys baigėsi svečių iš Alytaus persvara – 9:26.

Dzūkai nurimti neketino ir pamažu tolo nuo priešininkų – 13:31, 17:36. Šis 18-19 įvarčių skirtumas ir skyrė komandas iki pat rungtynių pabaigos – 20:39, 25:43. Kova baigėsi Alytaus „Varsos-Stronglaso“ pergale rezultatu 27:45.

„Nuo pat pradžių sekėsi sunkiai, alytiškiai puikiai pasirodė greitomis atakomis. Nesugebėjome grįžti į gynybą, todėl paleidome iš rankų pirmą kėlinį. Traumuoti žaidėjai ir jaunieji žaidėjai taip pat dar nepakankamai pajėgūs, tačiau bandė padėti ir tie, ir tie. Kovojome, stengėmės, tačiau yra, kaip yra“, –  po rungtynių neslėpė Šiaulių „SC Dubysa“ žaidėjas Donatas Stripeika.

„Tikėjomės sunkesnių rungtynių. Tačiau pavyko greitos atakos. Įmetėme, apsigynėme ir rezultatas toks ir yra“, – komandai didesnių pastabų neturėjo Alytaus „Varsos-Stronglaso“ žaidėjas Nedas Buronko.

Šiaulių „SC Dubysa“: Tomas Baliutavičius – 10, Arūnas Tribė – 6, Robertas Ramašauskas, Aivaras Budrys, Donatas Stripeika ir Džiugas Saliamoris – po 2, Rokas Zdanavičius, Povilas Šalna ir Marius Buožys – po 1.

Alytaus „Varsa-Stronglasas“: Nedas Buronko – 15, Tautvydas Petrušauskas – 10, Rokas Lastauskas – 5, Armandas Sinkevičius, Arnas Lubauskas – po 3, Gintautas Adamkevičius, Remigijus Čepulis ir Edvinas Grėbliūnas – po 2, Simonas Babarskas, Ridas Čeginskas ir Tomas Straigys – po 1.