facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Vieną pavyzdingiausių gynybų „Turbine Hallencup 2020“ demonstravusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda antrus metus iš eilės finišavo šeštojoje pozicijoje.

Kuklus puolimo arsenalas šiaulietėms neleido rimčiau pakovoti dėl aukštesnių vietų. Lietuvos čempionės antrą turnyro dieną per 4 rungtynes praleido tik 4 įvarčius, tačiau mūsiškių atakų aštrumas šlubavo, o tai lėmė, kad teko varžytis dėl 5-8 vietų.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės po atkaklios kovos 1:0 palaužė Belgrado „Red Star“ futbolininkes ir turėjo progą pakovoti dėl 5-osios vietos. Šiame susitikime šiaulietėms kelią pastojo Lenkijos klubas Sosnovieco „Czarni“. Kovingose rungtynėse komandos sužaidė nulinėmis lygiosiomis, o nugalėtoją teko aiškintis 11 metrų baudinių serijoje. Vis dėlto joje tikslesnės buvo „Czarni“ žaidėjos laimėjusios seriją 4:2 ir iškovojusios 5-ąją vietą.

Kovoje dėl trečiosios vietos susitiko Heringo „Fortuna“ ekipa iš Danijos bei Čekijos čempionė Prahos AC „Sparta“, kurios patirtis padėjo išlaikyti ramybę svarbiausiu rungtynių metu ir laimėti mačą rezultatu 2:1. Finale susigrūmė pergales viso turnyro metu skynusios Sankt Pelteno „SKN St.Polten“ bei Potsdamo FFC „Turbine“. Austrijos čempionės neatsilaikė prieš galingai rungtyniavusias turnyro šeimininkes ir turėjo pripažinti jų pranašumą – 0:4.

Į viršų