facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šeštadienį, Vilniuje įvyko Lietuvos motociklų sporto čempionatų, taurių iškilmingi apdovanojimai. Šiame vakare buvo pagerbti ne tik Lietuvos čempionatuose dalyvavę ir laimėję prizininkai, bet ypatingas dėmesys buvo skiriamas ir sportininkams, kurie šalies vardą garsino užsienio šalių čempionatuose.

Europoje ir pasaulyje reikšmingi lietuvių pasiekimai
Apdovanojimų vakarą pradėjęs Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF)  prezidentas Robertas Benediktavičius, neslėpė, kad šie metai patys geriausi motociklų sporto šakas vienijančiai šeimai per visą jos istoriją.

„Šie metai patys geriausi Lietuvos motociklų sporto istorijoje. Dar niekada neturėjome tokių akštų pasiekimų tarptautinėse varžybose per vieną sezoną. Smagu, matyti, kad kiekvienais metais auga ne tik motociklų sporto šeima, bet ir didėja žiūrovų susidomėjimas šia sporto šaka. Palinkėsiu visiems nesustoti ir toliau siekti pačių aukščiausių asmeninių rezultatų bei įvertinimų ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose čempionatuose“, – sakė LMSF prezidentas R. Benediktavičius.

Iškilminguose apdovanojimuose buvo pagerbtas didžiausioje lygoje, Pasaulio motokroso čempionate, dalyvaujantis vienintelis lietuvis Arminas Jasikonis, kuris šiais metais pasaulyje liko 7-as, o Olandijos motokroso čempionate iškovojo čempiono titulą.

Taip pat 2019 metais Pasaulio motokroso su priekabomis (WSC) čempionate pasiekimais pradžiugino lietuvis Konstantinas Beleckas, kuris čempionate dalyvavo drauge su belgu Kristofu Santermanu. Šis tendemas Pasaulio čempionate užėmė aukštą 10-ąją vietą.

Marius Adomaitis sublyzgėjo šiais metasi Europos motokroso čempionate. EMX65 klasėje iškovojo vicečempiono titulą.

Tuo tarpu dailiosios lyties atstovės Agilija ir Adrija Skudutytės pradžiugino savo dalyvavimu Europos moterų komandiniame čempionate. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje Lietuvos merginos atstovavo Lietuvą tokiose varžybose, kuriose lietuvės iškovojo net 12-ąją vietą.

O bene labiausiai 2019 metų pradžioje ne tik Lietuvos motociklų sporto bendruomenę, bet ir visą Lietuvą, sekančią lietuvių pasiekimus Dakaro ralyje, pradžiugino Arūno Gelažniko iškovota 24-a vieta varginančiame maratone už Atlanto vandenyno.

Komandai „Kilobaitas Racing Team“ bei jos nariams Danieliui Žoštautui, Andriui Mitkevičiusiir Donatui Petrikui padėka skriejo už iškovotą III vietą Pasaulio enduro taurės varžybose. Taip pat vakaro apdovanojimuose buvo pagerbti ir Lietuvos motobolo rinktinė bei jos nariai: Domantas Barkauskas, Laimonas Savickas, Mantas Šimėnas, Gabrielius Pazdrazdis, Gvidas Laucė, Gintas Rudys ir Paulius Žąsytis, kurie iškovojo III vietą Europos jaunių motobolo čempionate. O Lietuvos supermoto rinktinei ir jos nariams Vladui Gončarovui, Vidmantui Vaidinauskui bei Povilui Leckui buvo padėkota už 20-ąją vietą Pasaulio supermoto komandiniame čempionate.

Apdovanoti Lietuvos čempionatų bei taurių prizininkai

Šiais metais Lietuvoje vyko apie 50 renginių su LMSF vėliava, kuriose dalyvavo drauge sudėjus virš 2000 sportininkų. Šeštadienio vakarą buvo apdovanoti visų Lietuvos motociklų čempionato taurių bei čempionato klasių prizininkai.

Parengta pagal LMSF

Į viršų