facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

18-asis Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionių titulas ir 15-asis iš eilės – jau gali būti oficialiai įrašytas į Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubo istorijos metraščius.

„Gintra-Universitetas“ iškovojo pergalę Kaune
Rimanto Viktoravičiaus vadovaujamos šiaulietės 17-ajame ture Kaune 2:0 (1:0) pranoko „Kauno Žalgirio“ futbolininkes ir iki čempionato pabaigos likus 4 turams užsitikrino čempionių vardus.

Įvarčiai: „Gintra-Universitetas“: Karen Bender (25-ąją min.) ir A. Pilipenka (90-ąją min.) – po 1.

Lietuvos čempionės šį sezoną kol kas taškų neprarado nė vienose rungtynėse. „Gintros-Universiteto“ kraityje 12 pergalių ir 36 taškai. Be to, šiaulietės po kelių metų pertraukos pretenduoja ir vėl nepraleisti nei vieno įvarčio į savo vartus.

Iki šiol varžovėms mūsiškės yra atseikėjusios 112 įvarčių ir nepraleidusios nei vieno.

Tuo tarpu rezultatyviausių žaidėjų viršūnėje ir toliau išlieka „Gintros-Universiteto“ puolėja Rimantė Jonušaitė su 31 tiksliu smūgiu.

 Po pergalės užtikrinusios titulą vyriausiasis komandos treneris R. Viktoravičiaus išliko santūrus ir teigė, kad šiame sezono etape situacija yra sudėtinga ir čempionių titulas nedžiugina tiek, kiek neramina įvairūs žaidėjų negalavimai.

„Malonu, kad jau užsitikrinome čempionių titulą, bet iš esmės tai buvo tik formalumas. Mane kaip trenerį labiausiai neramina žaidėjų sveikatos problemos, traumos, kurios gali stabdyti pakiliai užbaigti šį sezoną. Nors liko tik keturi turai čempionate, dar turėsime svarbių rungtynių rinktinių fronte, o dauguma futbolininkių yra iš mūsų komandos. Negaluoja Dovilė Gailevičiūtė, problemų turi Algimantė Mikutaitė, Ana Pilipenka, dar blogiau, kad panašu, jog Liubou Gudčenko rimtai susižeidė pirštą ir tik atlikus išsamesnius tyrimus paaiškės kiek rimta yra trauma. Taigi, čempionių titulo džiaugsmą šiais metais šiek tiek aptemdo įvairių negalavimų debesys“, – samprotavo treneris.

R. Jonušaitės dublis įtvirtino „Gintros-Universiteto“ pergalę
Eilinę pergalę Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybėse iškovojo Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.

18-ąjį čempionių titulą jau užsitikrinusios šiaulietės namuose 4:0 (2:0) nugalėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkes, kurios vis dar turi realių šansų pakovoti dėl antrosios vietos čempionate, o tai gargždiškėms būtų istorinis pasiekimas.

„Gintra-Universitetas“ turnyro lentelėje su 39 taškais yra vienvaldės čempionato lyderės, tuo tarpu antrojoje vietoje su 25 taškais kol kas seka „Banga“, tačiau pastaroji yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau už trečioje vietoje su 24 taškais besirikiuojantį “Kauno Žalgirį”.

Įvarčiai: „Gintra-Universitetas“: R.Jonušaitė (vienas iš 11 m baudinio) – 2, L. Žižytė ir A. Pilipenka – po 1.

Šiose rungtynėse dubliu pasižymėjo rezultatyviausia čempionato žaidėja Rimantė Jonušaitė ir dar labiau įtvirtino savo vienvaldystę rezultatyviausių žaidėjų viršūnėje. Jaunoji „Gintros-Universiteto“ puolėja savo sąskaitoje jau turi 33 įvarčius.

Iki čempionato pabaigos šiaulietėms dar liko trejos rungtynės.

Į viršų