facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Vienintelį kartą per metus Šaulių arenos didžiosios salės erdvę galima pamatyti absoliučiai išskirtiniame amplua, o nebūdingą atmosferą čia kuria ne muzikantai ar krepšininkai, o  žirgai ir jų raiteliai. Smėlis, įspūdingo aukščio kliūtys, nepaprastai artimas žirgo ir žmogaus ryšys ir vieningos jų pastangos dėl pagrindinio tikslo – pergalės.

Visa tai ir dar daugiau spalio 13 d., sekmadienį, žiūrovus sukvies į Šiaulių areną, kur startuos ištisus metus lauktas renginys – tarptautinės žirgų konkūrų varžybos. Nuo 16 val. čia prasidės svarbiausia ir didžiausio dėmesio susilaukianti rungtis – Pasaulio taurės etapo Grand Prix ir Šiaulių miesto mero taurės konkūras.

Varžytis dėl trofėjų į Saulės miestą atvyksta patys tituluočiausi Vidurio ir Rytų Europos šalių, o taip pat ir Lietuvos raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir svarbiausius rezultatus pasiekusiais žirgais.

„Galime tik pasidžiaugti, kad Šiauliai ir vėl taps žirginio sporto sostine, o varžybų lygis kasmet kyla. Per septynerius metus stipriai išaugusio renginio prestižo dėka sulaukiame ne tik puikių atgarsių, bet ir pajėgiausių dalyvių iš visos Europos“, – džiaugėsi Lietuvos žirginio sporto federacijos prezidentas Gediminas Gutkauskas.

Be to, kad arenoje vyks intriguojanti kova dėl titulų, o žirgų šuoliai per kliūtis neabejotinai pareikalaus ne tik dalyvių, bet ir žiūrovų nervinės įtampos, čia taip pat vyks ir įspūdingas žirgų šou, kurį organizatoriai vadina vyšnia ant renginio torto.

„Šiais metais komunikuojame renginį akcentuodami ne tik pačias varžybas, kurios, žinoma, yra pagrindinis masalas atvykti į areną, bet tuo pačiu ir kitas atrakcijas. Žiūrovams stengsimės sukurti visą pramogų kompleksą, kad renginys būtų įdomus ir įtraukiantis nuo pirmos iki paskutinės minutės. Visų pirma visi įsigiję bilietą dalyvaus loterijoje ir pretenduos laimėti pasijodinėjimo žirgu pamokas, o renginyje taip pat išvysime įspūdingą teatralinį žirgų pasirodymą, kuris žiūrovų dėmesį kaustys iškart po pagrindinių varžybų apdovanojimų ceremonijos“, – laukiančias pramogas žiūrovams vardino organizatorius.

Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Susidomėjimas renginiu kiekvienais metais auga, o tai džiugina ne tik organizatorius, bet ir Šiaulių miesto savivaldybę, kuri yra viena pagrindinių renginio rėmėjų.

Į viršų