facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Naujasis karatistų sezonas startavo Vilniaus karatė lygos (VKL) I etapo varžybomis. Tapo įprasta, kad šiose varžybose svečių teisėmis dalyvavo ir kuršėniškiai.

Pirmajame iš trijų etape dalyvavo 34 sportininkai. Iš jų net 11 pavyko tapti šio etapo nugalėtojais. Tai Gabija Vitkevičiūtė, Jonas Spuris, Julius Simonovičius, Mėta Salygaitė, Tauras Pugačius, Kristijonas Pocius, Radvilas Lukšas, Patricija Leščinskaitė, Nojus Grikštas, Titas Černiauskas ir Linas Aukščionis.

Antrųjų vietų laimėtojais tapo Benas Sprindžiukas, Raigardas Salyga, Lukas Danielius Ramanauskas, Aronas Pranauskas, Miglė Misiulytė, Tomas Mituzas, Kernius Leliukas, Lukas Jonaitis, Kajus Jonaitis, Augustinas Dvarionas, Paulina Baristaitė ir Joris Barista. Ir trečiąsias vietas iškovojo Ieva Pieškutė, Šarūnas Neverdauskas, Kipras Mintauskas, Armandas Mickevičius, Jokūbas Jonaitis, Edvardas Jablonskis, Oskaras Degutis ir Ignas Damkus.

Visi prizines vietas iškovoję sportininkai surinko taškus, kurie sumuosis ir po 3 etapų lems VKL laimėtojus ir prizininkus.

Parengta pagal DAO

Į viršų