Sužaistos trejos Lietuvos rankinio lygos pirmojo turo rungtynės. „Kauno Ąžuolas-KTU“ svečiuose įveikė HC „Vilnius“ rankininkus rezultatu 33:29 (19:16).  Kaune „Granitas-karys“ pasiekė pergalę prieš Šiaulių SC „Dubysą“ rezultatu 31:24 (18:10), o VHC „Šviesa“ namų aikštelėje be didesnio vargo įveikė HC „Utena“ rankininkus rezultatu 41:20 (21:9)

Pirmojo kėlinio pradžioje Šiaulių SC „Dubysa“ ir „Granitas-karys“ komandos demonstravo apylygį žaidimą, tačiau Kauno rankininkai pradėjo didinti tempą ir greitai perėmė žaidimo kontrolę (4:4, 7:5, 13:8). Kėlinys baigėsi užtikrinta „Granito“ persvara – 18:10

Antrajame kėlinyje „Dubysa“ bandė tirpdyti persvarą, tačiau arčiau 5 įvarčių nepriartėjo (19:14, 23:17, 29:22).

Rungtynės baigėsi kauniečių pergalingu rezultatu 31:24.

„Šis sezonas tik prasidėjo, tad atvykus be kelių pagrindinių žaidėjų kažką sunku ir pasakyti. Neblogai pasirodė Tadas Dapševičius. Bet greitos priešininkų atakos pirmame kėlinyje padarė savo“, – neslėpė Šiaulių SC „Dubysa“ vyr. treneris Arūnas Balčiūnas.

„Akcentavome du derinius, juos išpildėme. Daug visko bandėme, ne viskas tobulai pavyko, bet pergalė pasiekta. „Dubysa“ dažnai į pirmas rungtynes atvyksta nepilnos sudėties, tad jų žaidimą vertinti sunku. Šiauliuose pamatysime tikrąjį jų pajėgumą“, – sakė Kauno „Granito-Kario“  kapitonas Tadas Bučinskas.

Kauno „Granitas-Karys“: Paulius Šarkauskas – 11, Marius Kairys – 5, Saulius Vaškelis – 4, Tadas Bučinskas – 3, Domantas Landa, Marius Gudeika, Karolis Dambrauskas ir Paulius Zėringis –  po 2.

Šiaulių „SC Dubysa“: Tomas Baliutavičius – 9, Tadas Dapševičius – 7, Aivaras Budrys ir Andrius Braziulis – po 3, Gedvinsa Jocas ir Rokas Zdanavičius – po 1.