Klaipėdos „Dragūno“ kelionė Europos taurės varžybose baigėsi pirmajame atrankos etape. Rišono „Maccabi“ barjero nesugebėjęs peržengti Lietuvos čempionų klubas pasirodymą baigė pirmajame varžybų etape.

Pirmąsias rungtynes Tel Avive klaipėdiečiai varžovams pralaimėjo rezultatu 28:34, tad antrajame mače reikėjo panaikinti net 6 įvarčių varžovų turimą pranašumą.

Antrąjį mačą Klaipėdos klubas pradėjo užtikrinčiau nei varžovai ir pirmavo didžiąją dalį pirmojo kėlinio. Vis tik, per pirmąsias 30 minučių ženkliai atitrūkti „Dragūnas“ nesugebėjo ir prieš pertrauką pirmavo vos vienu įvarčiu (13:12).

Gynybinio stiliaus rungtynėse antrajame kėlinyje abi ekipos strigo rinkdamos įvarčius. Pranašumo nesugebėjęs susikrauti Klaipėdos klubas vėliau jau leido varžovams išsiveržti į priekį ir galiausiai švęsti pergalę rezultatu 23:20.

Klaipėdos „Dragūnas“ per pastaruosius septynis sezonus jau šeštą kartą startavo antrojo pagal stiprumą lygoje. Tik 2013-aisiais Klaipėdos ekipai pavyko peržengti Liuksemburgo „Handball Kaerjeng“ barjerą ir žengti į kitą varžybų etapą. Praėjusiais metais klaipėdiečius eliminavo kroatų RK „Dubrava“ ekipa.

Antrosiose rungtynėse Klaipėdos „Dragūno“ ekipoje rezultatyviausias buvo Gytis Šmantauskas, pelnęs 7 įvarčius, šiaulietis Žanas Gabrielius Virbauskas pridėjo 5, šiaulietis Deividas Virbauskas – 3, Lukas Simėnas – 2, Arvydas Bučius Benas Butkus ir Laurynas Simonavičius po 1.

Klaipėdos ekipos laukia dar vienas iššūkis. Rugsėjo 14 dieną Molėtuose vyksiančiose LRF supertaurės varžybose klaipėdiečiai pabandys susigrąžinti prarastą trofėjų. Kaip ir pernai, jų varžovais bus Kauno „Granito-Kario“ rankininkai.