Veifange (Kinija) vyko Pasaulio vaikų ir jaunučių (iki 8, 10 ir 12 m.) čempionatai. Nors dauguma Lietuvos jaunųjų šachmatininkų vietoj šio turnyro nusprendė vykti į gerokai artimesnę Slovakiją, į Kiniją išvyko du vilniečiai – aštuonmetis Lukas Jasiulionis (4 vieta šių metų Lietuvos U08 čempionate, FIDE reitingas 1430) ir devynmetė Ūla Ruzdinskaitė (9 vieta Lietuvos G10 čempionate).

Deja, abiems turnyrai nesusiklostė itin sėkmingai. Dvyliktas pagal reitingą turnyre buvęs Lukas aštuonmečių grupėje su 3,5 taško iš 11 galimų liko 89-as tarp 96 dalyvių bei pralaimėjo abi partijas su reitingą turinčiais varžovais.
Ūla mergaičių iki 10 m. grupėje surinko 4,5 taško iš 11 ir užėmė 74-ąją vietą iš 91.

Vyresnių amžiaus grupių (BM14–18) čempionatas vyks Mumbajuje, Indijoje, nuo spalio 1 d. Jame dalyvauti planuoja IM Paulius Pultinevičius (U18), Lukas Bagvilas (U16), Pijus Greičius (U14), šiaulietė Gabija Šimkūnaitė (G18) ir Barbora Mačiulaitytė (G16).