facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Prasidėjo 9-asis Rygos technikos universiteto (RTU) šachmatų renginys, tradiciškai sulaukiantis daug pajėgių žaidėjų.

Vykusiame greitųjų šachmatų turnyre sidabro medalį iškovojo IM Paulius Pultinevičius (2501), surinkęs 7,5 taško iš 9 ir nugalėjęs ne vieną tituluotą žaidėją, tarp kurių – jauniausias pasaulio didmeistris GM D Gukesh iš Indijos.

Vienintelis Pauliaus suklupimas – prieš GM Rasmusą Svane iš Vokietijos, turnyre įrodžiusį savo pranašumą ir laimėjusį visas 9 partijas.

RTU Open programoje šiemet – atidaromasis ir uždaromasis „Žaibo“ turnyrai, greitieji šachmatai, šeši klasikinių šachmatų turnyrai (A turnyras, kuriame dalyvaus 170 dalyvių, iš kurių net 30 didmeistrių, taip pat B, C, D ir E turnyrai žemesnio reitingo dalyviams ir vaikų iki 14 m. turnyras), taip pat „fantomo“ (bughouse chess) turnyras.

A turnyre dalyvaus gausybė pajėgių Lietuvos šachmatininkų. Tarp jų – keturi iš penkių praėjusiais metais olimpiadoje šalies garbę gynusių žaidėjų – GM Šarūnas Šulskis, IM Tomas Laurušas, IM Titas Stremavičius ir IM Paulius Pultinevičius. Taip pat dalyvauja rinktinei atstovavę FM Tautvydas Vedrickas ir FM Rokas Klabis, trečiąjį IM balą šią vasarą įvykdęs šiaulietis Lukas Stauskas ir daug kitų.

Parengta pagal LŠF

Į viršų