facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ aprangą vilkės dar viena 2019 metų Pasaulio čempionato dalyvė.

Prieš startą UEFA moterų Čempionių lygos atrankoje Lietuvos čempionių gretas oficialiai sustiprino Tailando rinktinės puolėja Miranda Nild (pilnas vardas – Suchawadee Nildhamrong).

22 -ejų metų, 175 cm ūgio futbolininkė su Tailando rinktine žaidė F grupėje ir grūmėsi ne tik su pajėgia Čilės rinktine, bet ir su planetos pirmenybių bronzos medalių laimėtoja Švedija bei pasaulio čempione – JAV rinktine.

Nors tailandietėms rimčiau pasipriešinti pavyko tik Čilės rinktinei, pietryčių Azijos šalies atstovės mače su Švedija sugebėjo pralaužti geležinę skandinavių gynybą, bet mačą pralaimėjo rezultatu 1:5.

„Gintros-Universiteto“ naujokė visus tris čempionato susitikimus pradėjo starto vienuolikėje ir rungtyniavo be keitimų.

Kalifornijoje gimusi M. Nild 2015–2018 metais studijavo šios valstijos universitete bei rungtyniavo pajėgioje universiteto moterų futbolo komandoje „Golden Bears“. Toje pačioje, kurioje 2007–2010 metais įvarčius „štampavo“ dabartinė JAV rinktinės lyderė 30-metė Alex Morgan.

JAV ir Tailando šalių pilietybes turinti atletiško sudėjimo M. Nild Tailando nacionalinės moterų futbolo rinktinės marškinėlius vilki nuo 2017-ųjų. Per šį laikotarpį puolėja sužaidė dvidešimt oficialių rungtynių per kurias spėjo pasižymėti jau 12 įvarčių.

„Gintros-Universiteto“ klubo prezidentas Gintaras Radavičius atskleidė, jog pagrindinė priežastis paskatinusi papildyti komandos sudėtį likus visai nedaug laiko iki UEFA moterų Čempionių lygos atrankos buvo kontroliniame rungtynių cikle ne sykį rimtai išgąsdinusios esamų žaidėjų mikrotraumos, o tuo pačiu, pasak prezidento, naujokė turėtų įnešti aštrumo į šiauliečių atakas.

Parengta pagal Šiaulių „Gintros-Universitetą“

Į viršų