facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Maskvoje (Rusija) vyks Europos paplūdimio regbio čempionatas, kuriame varžysis ir Lietuvos rinktinė. Mūsiškiai kovas pradės A grupėje su Rusijos, Austrijos ir Kroatijos komandomis.

B grupėje rungtyniaus Gruzijos, Italijos, Moldovos ir Latvijos rinktinės.

Žaidžiantysis Lietuvos rinktinės treneris Edmundas Ščavinskas teigė, kad daug laiko pasiruošti komanda neturėjo, bet sieks pagerinti praėjusių metų rezultatą. Prieš metus Europos pirmenybėse lietuviai liko per žingsnį nuo medalių – ketvirti.

„Mūsų tikslas yra būti aukščiau nei pernai, o tai reiškia – būti prizininkų trejetuke. Varžovus žinome iš pernai. Mūsų grupės favoritai bus rusai, praėjusiais metais neblogai atrodė austrai. Kadangi į ketvirtfinalį pateks visos komandos, labai svarbu užimti kuo aukštesnę vietą. Kitoje grupėje favoritai yra italai, taip pat labai stipri Gruzija“, – kalbėjo E. Ščavinskas.

Lietuvos paplūdimio regbio rinktinė sudėtis: Martynas Lianzbergas, Žygimantas Radžius, Mindaugas Grigas, Lukas Radzevičius, Tomas Rudžinskas, Evaldas Kosmauskas, Edmundas Ščavinskas, Donatas Trumpickas, Donatas Streckis, Karolis Šedžikas, Dovydas Smolenskas, Arnoldas Patskočimas, Tomas Gabrielaitis.

Parengta pagal LRF

Į viršų