facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Ketvirtas bandymas nemelavo. Tiek kartų prireikė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandai, kad susigrąžintų dar 2015-ais metais pirmą kartą iškovotą tarptautinio moterų futbolo klubų turnyro „Amber Cup“ titulą.

Lietuvos čempionės trečiose turnyro rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0:0 (0:0, po 11 m. baudinių 2:4) su Sosnoveco „Czarni“ ekipa iš Lenkijos ir tai garantavo šiaulietėms pirmąją vietą.

Pagal turnyro reglamentą rungtynėse kurių pagrindinis laikas baigiasi lygiosiomis, nugalėtojas yra išsiaiškinamas prie 11 metrų baudinių atžymos.

Šįkart šioje serijoje sėkmingiau pasirodė „Czarni“ futbolininkės, kurios realizavo visus 4 baudinius, tuo tarpu „Gintros-Universiteto“ žaidėjų smūgiai tikslą pasiekė tik dukart (2:4).

Pralaimėjusios baudinių seriją Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės užsidirbo 1 tašką, o lenkėms atiteko 2. Bendroje įskaitoje „Gintra-Universitetas“ surinko 7 taškus, Lečnos „GKS Gornik“ – 6, Sosnoveco „Czarni“ – 5, o Rygos „Dinamo“ vienuolikė liko be taškų.

Rezultatyviausia „Amber Cup 2019“ turnyro žaidėja su 5 pelnytais įvarčiais tapo „GKS Gornik“ atstovė Ewelina Kamczyk.

Apdovanojimų ceremonijoje buvo paskelbtos ir visų komandų geriausios žaidėjos. Rygos „Dinamo“ ekipoje prizą atsiėmė Olga Ševcova, „Czarni“ ekipoje – Katarzyna Daleszczyk, „GKS Gornik“ – Sylwia Matysik, o „Gintros-Universiteto“ gretose geriausia šiame turnyre buvo išrinkta Jermaine Seoposenwe.

Parengta pagal Šiaulių „Gintros-Universitetą“

Į viršų