facebookgoogle twitter instagram youtube krepselis

darbo laikas

telefono nr el pastas

Visoje Lietuvoje nestinga įvairaus lygio 3x3 turnyrų, o vienas iš jų, jau aštuntasis Lietuvos čempionato etapas Kuršėnuose. Norą dalyvauti Kuršėnų etape pareiškė 35 komandos, o daugiausiai aktyvumo sulaukė Mėgėjų grupė, kurioje dalyvavo 14 komandų.

Pagaliau pergale Elito grupės kovas pavyko užbaigti kuršėniškiams, dažnai Lietuvos 3x3 etapuose dalyvaujanti „Tiek ir tereikėjo“ komanda savo kovas vis užbaigia atkrintamosiose, tačiau šįkart jiems pavyko puikiai sužaisti būtent šį etapą ir triumfuoti savo namų aikštelėje. Po grupės varžybų tiesiai į pusfinalį pateko pralaimėjimų nepatyrusi Pandėlio SK ekipa, bei geresnį pelnytų taškų skaičių savo grupėje turėjusi Naujosios Akmenės „Žemaitijos termoputa“. Abi šios komandos praleido ketvirtfinalio etapą, tačiau tai į naudą joms neišėjo, abi galiausiai buvo nukautos pusfinaliuose ir finale susitiko Kuršėnų „Tiek ir tereikėjo“ bei Plungės „Baudėjas-Garso impulsas“. Kuršėniškiai, kuriems atstovavo Gražvydas Mockus, Gintaras Kukanauskas, Domantas Šimaitis ir Pranciškus Ručinskas šventė pergalę 21:14 ir laimėjo 150 Eur piniginį prizą, o Plungės atstovams atiteko antroji vieta ir 50 Eur. Treti šįkart aukščiausią rezultatą šį sezoną pasiekę Pandėlio SK krepšininkai.

Dar vieną pergalę Mėgėjų grupėje pasiekė „Losritos“ krepšininkai (Deimantas Pavlovskis, Gediminas Povilauskas, Andrius Tichonovas ir Tomas Malimenkovas), po vykusio naktinio krepšinio Ignalinoje, jie išsaugojo jėgų ir jau varžėsi Kuršėnuose. Čia jie žygiavo pergalingai, įveikė visus varžovus ir dar kartą nugalėjo mėgėjų grupėje. Finale iš Vilniaus atvykusi „Losrita“ 11:6 nugalėjo Plungės „Baudėjas-Garso impulsas“ komandą, trečia mėgėjuose liko Kuršėnų komanda „Uostyk Pušį“, mažajame finale įveikusi „Emigrantus“.

„Losritos“ krepšininkui Gediminui Povilauskui atiteko ir ypatingas prizas, kuris šį kartą buvo skiriamas Mėgėjų grupės geriausiam krepšininkui. „Losritos“ komandos aukštaūgis puikiai grūmėsi po krepšio, o kai komandai dėl vėjo sunkiai sekėsi pataikyti iš toliau jis rinko taškus iš artimesnių distancijų.

U15 amžiaus grupėje toliau Vakarų Lietuvos pusėje dominuoja klaipėdiečiai „Zaveros“ krepšininkai (anksčiau buvo „Kaštonai“), jie savo amžiaus grupėje šventė dar vieną pergalę ir jau ketvirtą kartą tapo savo amžiaus grupės čempionais. Surinkę 400 įskaitinių taškų jie tvirtai pirmauja U15 grupėje. Antri Kuršėnuose liko „Svirpliai“ iš Akmenės, treti – vietiniai „Kurshenai“. „Zaveros“ komandoje Kuršėnuose rungtyniavo Alanas Zaueras, Edgaras Pilybas, Matas Karbauskas ir Mantvydas Gedrimas.

U17 grupėje „Martynas ir draugai“ iš Šiaulių nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o finale palaužė su dviem metais vyresniais taip pat rungtyniaujančius „Zaveros“ krepšininkus. Pirmą kartą čempionate sudalyvavusi „Martyno ir draugų“ komanda (Martynas Česnauskas, Domas Uosis ir Lukas Uosis) į savo sąskaitą įsirašė 100 įskaitinių taškų, ir jeigu tik pratęs savo dalyvavimą, turės puikius šansus žaisti ir finaluose. Trečioje vietoje šioje amžiaus grupėje liko „Senamiests“ krepšininkai iš Skuodo.

Kuršėnuose tradiciškai vyko ir veteranų grupės varžybos, kurios dalyvauti sutraukė tris komandas. Čia puikiai pasirodė Mindaugo Kumpio vedama „Girinių“ komanda, kuri įveikė savo varžovus ir už nugaros paliko „Kristalas-1“ bei KK „Kuršėnai“ komandas. „Girinių“ komandai atstovavo M. Kumpis, Toma Auga, Raimondas Bernotas ir Kęstutis Kucevičius, o M. Kumpis tapo ir šios grupės MVP krepšininku.

Visos čempionate dalyvaujančios komandos kaupia įskaitinius čempionato taškus, o daugiausiai taškų surinkusios komandos kiekvienoje amžiaus grupėje rugpjūčio mėnesį susitiks ir čempionato finaluose.

Parengta pagal MMKL

Į viršų